Menu

Info Energia

INFO ENERGIA to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo o dużym doświadczeniu, które zajmuje się montażem pomp ciepła i fotowoltaiki na obszarze prawie całej Polski. Firma gwarantuje wysoką jakość usług i produktów, a jej  wysoką pozycję na rynku potwierdzają liczne pozytywne opinie. 

7 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Kwidzyn

INFO ENERGIA jest przedsiębiorstwem zajmującym się wdrażaniem ekologicznych rozwiązań w postaci paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła dla domu i biznesu. Firma została założona w roku 2014 przez Dawida Widelskiego w Kwidzynie, gdzie też znajduje się siedziba. Obecnie zasięg działania INFO ENERGIA obejmuje obszar prawie całej Polski. Polityka firmy, wspierana zaangażowaniem i doświadczeniem pracowników, a także wysoka jakość produktów i usług, umożliwiają dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.. Potwierdzeniem profesjonalizmu i wysokich kwalifikacji są liczne certyfikaty, wyróżnienia i setki pozytywnych opinii. 

Dwukierunkowa misja firmy nastawiona jest na podejmowanie działań na rzecz ekologii poprzez oferowanie rozwiązań, które mają na celu zmniejszenie zanieczyszczenia  powietrza, a po drugie dostarczanie rozwiązań przynoszących oszczędności i komfort Klientom. Celem obu filarów przedsiębiorstwa jest dostarczanie rozwiązań poprawiających jakość życia. Przewagą INFO ENERGIA jest rozbudowana struktura, w której skład wchodzą działy: Techniczny, Serwisowy, Handlowy, Marketingu, a także sieć doradców techniczno-handlowych. Firmę wyróżnia kompleksowa obsługa, od momentu pierwszego kontaktu z Klientem, poprzez audyt, przygotowanie projektu, wycenę, aż po pomoc w uzyskaniu dofinansowania i realizację.

Naszymi priorytetami są bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów, dlatego nasze produkty spełniają najwyższe standardy, wysoką trwałość i żywotność sięgającą minimum 25 lat. Współpracujemy z takimi markami jak: Corab, SolarEdge i Sofar. 

Info Energia pracuje z producentami:

Info Energia korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Info Energia

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Info Energia

Adres Info Energia

15-ego Sierpnia 15, 82-500 Kwidzyn

Info Energia - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Info Energia

Info Energia nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Info Energia na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Info Energia?