Menu

Smart Solar Polska verified

4.8

(3 ocen)

recommended

Najlepiej oceniany

Jeżeli Jesteś zainteresowany budową własnej elektrowni solarnej to zgłoś się do Nas ! Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem instalacji fotowoltaicznych. Załatwiamy również za Państwa wszelkie formalności związane z instalacją.  DARMOWY AUDYT NA MIEJSCU INWESTYCJI !!!

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Warszawa

Na rynku energii elektrycznej działamy od 2010 roku. Jako jedni z pierwszych zaczęliśmy oferować naszym Klientom kompleksową obsługę sprzedaży energii elektrycznej w połączeniu z doradztwem w zakresie optymalizacji zużycia i minimalizacji kosztów związanych z jej dostawami.

Posiadanie własnej elektrowni pozwala na niezależność względem firm energetycznych, które mogą podwyższać stawki lub mieć problemy z linią energetyczną. Samo produkowanie własnego prądu pozwala na znaczne oszczędności na rachunkach za energię.
Korzystając z energii słonecznej można być pewnym, że jej cena nie wzrośnie, co prawdopodobnie nastąpi w przypadku źródeł konwencjnalnych. Zużywanie energii słonecznej przyczynia się do ochrony środowiska, ponieważ instalacja fotowoltaiczna w żaden sposób go nie zanieczyszcza.
‍Budynki wykorzystujące nowoczesne technologie stają się energooszczędne, co znacznie podwyższa ich wartość. Możliwość odbioru nadwyżek energii przekazanej do sieci pozwala na dodatkowe oszczędności w momencie, kiedy instalacja jej nie produkuje.

Kontrolujemy jakość realizacji całej inwestycji od początku do końca. Elektrownia słoneczna to inwestycja na lata, dlatego całość opieramy na najwyższej jakości komponentach technicznych, a realizację powierzamy wyszkolonym, posiadającym wszystkie wymagane uprawnienia, ekipom montażowym.

Chcemy być najlepsi w branży, dlatego staramy się bardziej niż inni.

 

Rekomendowany instalator

Ten instalator jest doświadczony na rynku fotowoltaicznym. Ponadto, uzyskał dobre opinie od klientów

Top company
  • Pracuje tylko na sprawdzonych komponentach
  • Posiada certyfikaty UDT i SEP
  • Posiada sprawdzone pozytywne opinie od byłych klientów
  • Ranking co najmniej 4.5 / 5

Smart Solar Polska pracuje z producentami:

Smart Solar Polska korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Smart Solar Polska

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Smart Solar Polska

Adres Smart Solar Polska

Plac Konesera 8, 03-736 Warszawa

Smart Solar Polska - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Smart Solar Polska

recommended

100% POLECANY

4.8
Ilość recenzji: 3

Jakość

5.0

Cena

4.7

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Jacek, Kościerzyna. Dodano: 8/27/2021

Doświadczenie życiowe nauczyło mnie, że w zasadzie każda firma w każdej branży ma swoje lepsze i gorsze momenty. Ja akurat trafiłem idealnie, zdecydowałem się na Smartsolar.pl i wszystko przebiegło zgodnie z planem. Instalacja 5,28 założona w Kościerzynie w maju. Instalacja działa, wszystkie papiery załatwione, produkcja na mikroinwerterach wysoka, zgodnie z przedstawionymi informacjami przez przedstawiciela firmy. Pozostaje czekać na dotację. Szczerze polecam!

check Polecam Smart Solar Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Karolina W., Gdańsk. Dodano: 5/14/2021

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Smartsolar! Wymieniając po kolei, kontakt ze strony przedstawiciela firmy Pana Fabiana na najwyższym poziomie. Bez żadnego naciągania rzetelne i obrazowe przedstawienie oferty oraz sprawne załatwienie wszystkich formalności. Następnie montaż w 1 dzień, ekipa montażowa bardzo profesjonalna, zachowany porządek w miejscu pracy i wszystko wykonane bardzo estetycznie. Firma zajmuje się także zgłoszeniem do elektrowni przepisania licznika i złożenia wniosku o dotację Mój Prąd. Licznik miałam już wymieniony po 2 tygodniach od montażu! Natomiast na dotację będzie trzeba zapewne trochę poczekać, bo 1 lipca dopiero ma ruszyć trzeci nabór. Fajne jest to, że mogę sobie monitorować instalację, wszystko widzę, ile dzisiaj było wyprodukowanej energii, czy też szerzej, w danym tygodniu, miesiącu, roku. Teraz mogę sobie jedynie życzyć dużo słońca:)

check Polecam Smart Solar Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Ireneusz, Sępólno kr. Dodano: 5/7/2021

Z pełną satysfakcją polecam firmę Smartsolar kontakt z przedstawicielem przebiegał bardzo dobrze informacje na temat instalacji interesujące mnie zostały przedstawione rzetelnie po podpisaniu umowy instalacja w ciągu 3 tygodni była gotowa.Montaż został wykonany w ciagu 1 dnia w bardzo profesjonalny sposób przy zachowaniu wysokiej kultury. Już po nastepnych dwóch tygodniach instalacja została podłączona do sieci i sprawuje się bardzo dobrze . A co do przedstawiciela firmy kontakt z nim jest naprawdę bardzo dobry zawsze służy radą i pomocą za co bardzo dziękuję a zarazem polecam innym.Firma i jej przedstawiciel 10 na 10

check Polecam Smart Solar Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Smart Solar Polska na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Smart Solar Polska?