Menu

Smart Solar Polska verified

Jeżeli Jesteś zainteresowany budową własnej elektrowni solarnej to zgłoś się do Nas ! Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem instalacji fotowoltaicznych. Załatwiamy również za Państwa wszelkie formalności związane z instalacją.  DARMOWY AUDYT NA MIEJSCU INWESTYCJI !!!

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Warszawa

Na rynku energii elektrycznej działamy od 2010 roku. Jako jedni z pierwszych zaczęliśmy oferować naszym Klientom kompleksową obsługę sprzedaży energii elektrycznej w połączeniu z doradztwem w zakresie optymalizacji zużycia i minimalizacji kosztów związanych z jej dostawami.

Posiadanie własnej elektrowni pozwala na niezależność względem firm energetycznych, które mogą podwyższać stawki lub mieć problemy z linią energetyczną. Samo produkowanie własnego prądu pozwala na znaczne oszczędności na rachunkach za energię.
Korzystając z energii słonecznej można być pewnym, że jej cena nie wzrośnie, co prawdopodobnie nastąpi w przypadku źródeł konwencjnalnych. Zużywanie energii słonecznej przyczynia się do ochrony środowiska, ponieważ instalacja fotowoltaiczna w żaden sposób go nie zanieczyszcza.
‍Budynki wykorzystujące nowoczesne technologie stają się energooszczędne, co znacznie podwyższa ich wartość. Możliwość odbioru nadwyżek energii przekazanej do sieci pozwala na dodatkowe oszczędności w momencie, kiedy instalacja jej nie produkuje.

Kontrolujemy jakość realizacji całej inwestycji od początku do końca. Elektrownia słoneczna to inwestycja na lata, dlatego całość opieramy na najwyższej jakości komponentach technicznych, a realizację powierzamy wyszkolonym, posiadającym wszystkie wymagane uprawnienia, ekipom montażowym.

Chcemy być najlepsi w branży, dlatego staramy się bardziej niż inni.

 

Smart Solar Polska pracuje z producentami:

Smart Solar Polska korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Smart Solar Polska

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Smart Solar Polska

Adres Smart Solar Polska

Plac Konesera 8, 03-736 Warszawa

Smart Solar Polska - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Smart Solar Polska

Smart Solar Polska nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Smart Solar Polska na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Smart Solar Polska?