Jesteś instalatorem PV?

zielonyVOLT

Kompleksowo wdrażane rozwiązania fotowoltaiczne - oferujemy instalacje pod klucz. Pomagamy klientom w każdym elemencie procesu inwestycji w panele fotowoltaiczne - od wyboru odpowiedniej wielkości i typu instalacji, poprzez dobór właściwego finansowania, aż po zgłoszenie instalacji do sieci energetycznej. Oferujemy również systemy ładowania samochodów elektrycznych.

Podstawową działalność firmy stanowi dostarczanie kompleksowych rozwiązań wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii, w szczególności opartych na energii słonecznej (fotowoltaika).

W ramach usługi oferujemy Państwu pomoc w każdym elemencie procesu inwestycji w fotowoltaikę – od doboru wielkości i rodzaju instalacji, poprzez wybór odpowiedniego rodzaju finansowania, aż do zgłoszenia przyłączenia instalacji do sieci energetycznej i serwisu.

Obecnie w ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo również systemy ładowania samochodów elektrycznych – nowatorskie rozwiązania mogące współpracować z systemem fotowoltaicznym bądź korzystające z tradycyjnego źródła energii.

Obszar pracy zielonyVOLT

Oceń tego instalatora

Czy korzystałeś z usług zielonyVOLT? Opisz je tutaj.

  • Serwis
  • Cena
  • Jakość

zielonyVOLT - dane firmy

Adres

Franciszka Łukaszczyka 10
05-077 Warszawa

Napisz do zielonyVOLT

Content is loading