Greenenerga Polska Sp. z o.o.


 Greenenerga Polska Sp. z o.o. od 2012 roku działa w branży energii ze źródeł odnawialnych. Naszym Klientom oferujemy: mikroinstalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, ogrzewanie domu, farmy fotowoltaiczne, jak również finansowanie i pomoc w uzyskaniu dotacji. 

Greenenerga Polska Sp. z o.o. to zgrany zespół pracowników, mających bogate doświadczenie i fachową wiedzę, którzy specjalizują się w dziedzinie takiej, jak odnawialne źródła energii. Od 2012 dynamicznie rozwijamy firmę i realizujemy inwestycje, nie tylko komercyjne, ale i badawczo-rozwojowe, m.in. Centrum Technologii Energetycznych w Świdnicy, gdzie zastosowaliśmy szereg różnych rozwiązań technicznych i co najmniej 20 różnych rodzajów paneli, instalację fotowoltaiczną na dachu sklepu Carrefour w Zgorzelcu i inne, które wspomaga energia słoneczna. Dlatego dzisiaj swoim Klientom oferujemy sprawdzone i najlepsze rozwiązania. Świadczymy usługi głównie na terenie województw: podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i małopolskiego, a w przypadku farm fotowoltaicznych na terenie całej Polski.

Nasze usługi:

  • mikroinstalacje fotowoltaiczne
  • pompy ciepła
  • ogrzewanie domu
  • farmy fotowoltaiczne
  • finansowanie (kredyt, leasing, pożyczka)
  • pomoc w uzyskaniu dotacji

 

Jako jedni z nielicznych mamy podpisane porozumienie z NFOŚiGW, dzięki czemu możemy Państwu pomóc sprawnie złożyć wniosek o dotację  5.000 zł z programu "Mój prąd".

Z naszymi instalacjami mogą Państwo również skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej, a w przypadku rolników z 25% ulgi inwestycyjnej

Ponadto z nami mogą się Państwo uniezależnić od  ciągłych podwyżek cen energii elektrycznej i obniżyć swoje rachunki tylko do wysokości abonamentu. Będzie to możliwe przy zastosowaniu naszych rozwiązań. Nasi doświadczeni fachowcy dokładnie weryfikują Państwa zużycie energii i przygotowują ofertę tak, aby zaspokoić Państwa zapotrzebowanie na prąd i niepotrzebnie nie generować nadwyżek, które mogłyby zostać niewykorzystane.

Z naszymi farmami fotowoltaicznymi firmy mogą uruchomić swój własny biznes energetyczny i sprzedawać wyprodukowaną energię.

Celem świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy materiały najwyższej klasy od najlepszych producentów. Przy wyborze naszych instalacji otrzymują Państwo:

  • 20 lat gwarancji na panele
  • 25 lat gwarancji na liniowy spadek mocy
  • 5 lat gwarancji na inwerter z możliwością przedłużenia do 20 lat
  • 2 lata gwarancji na wykonane prace

Współpracujemy z wieloma bankami i instytucjami finansowymi, dzięki czemu możemy dobrać dla Państwa najlepsze rozwiązania finansowe. Ponadto wszelkie formalności załatwią Państwo w jednym miejscu bez zbędnego tracenia czasu.  

Greenenerga Polska Sp. z o.o. pracuje z producentami:

Greenenerga Polska Sp. z o.o. współpracuje z następującymi markami w zakresie paneli słonecznych, falowników i materiałów budowlanych.

SMA Solar Logo

Skontaktuj się z Greenenerga Polska Sp. z o.o.


Twoje dane (nigdy nie wyślemy ich nigdzie bez Twojej zgody)
+ Drugi telefon (opcjonalnie)

Lokalizacja instalacji (abyśmy mogli połączyć Cię z firmami w okolicy)

Powiedz nam o swoim projekcie
Czym pokryty jest dach? Czy dom jest w budowie? Czy reprezentujesz firmę?
pln/mies.

  Prześlij moje zapytanie do podobnych firm


  Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności

Twoje dane są bezpieczne

Greenenerga Polska Sp. z o.o. nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone