Asystent w Dziale Projektów i Analiz

Krajowy Instytut Energetyki Rozproszonej

location Warszawa

Krajowy Instytut Energetyki Rozproszonej [KIER] powstał jako odpowiedź na dynamicznie rozwijający się sektor światowej gospodarki jakim jest energetyka małoskalowa, w tym zwłaszcza odnawialne źródła energii. KIER to zespół interdyscyplinarnych specjalistów zapewniających kompleksowe doradztwo prawne i biznesowe dla przedsiębiorstw energetycznych oraz sektora publicznego. KIER to także transfer wiedzy eksperckiej, którą przekazujemy podczas licznych konferencji, seminariów i wykładów organizowanych przez nas samych lub firmy zewnętrzne. W związku dalszym rozwojem Firmy obecnie do naszego Zespołu poszukujemy Specjalisty na:

Stanowisko: Asystent w Dziale Projektów i Analiz

Miejsce pracy: Warszawa (Wilanów)

WYMAGANIA:

  • absolwent lub student IV lub V roku studiów na kierunku Energetyka, Inżynieria Środowiska, Odnawialne Źródła Energii lub kierunków pokrewnych;
  • podstawowa wiedza z zakresu PV i Pomp Ciepła;
  • znajomość tematu audytów energetycznych oraz audytów efektywności energetycznej (mile widziana);
  • zainteresowanie tematyką OZE i efektywności energetycznej;
  • wysoki poziom motywacji wewnętrznej, samodyscypliny i zorganizowania;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy (warunek konieczny);

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przeprowadzanie audytów energetycznych oraz audytów efektywności energetycznej;
  • przygotowywanie dokumentacji oraz projektowanie elektrowni fotowoltaicznych;
  • wsparcie techniczne w procesie projektowania instalacji Pomp Ciepła;
  • współpraca z pozostałymi Działami Firmy;

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • elastyczną i stabilną formę zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00;
  • niezbędne narzędzia pracy m.in. laptop i telefon służbowy;
  • pracę w nowoczesnym biurowcu z fajnym widokiem na Wilanów :)
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole;
  • kawę bez ograniczeń :)

PV Poland

Jesteśmy ekspertami od planowania, pozyskiwania finansowania i montażu paneli fotowoltaicznych. Nasz zespół specjalistów kompleksowo zadba o Twoją inwestycję!

bookmark Aplikuj!