Doradca OZE

Jeśli szukasz elastycznego partnera w biznesie, nowoczesnych narzędzi i wsparcia technicznego - to ogłoszenie dla Ciebie

location

Renomowany ogólnopolski wykonawca instalacji OZE i fotowoltaicznych poszukuje

Doradców handlowych

w województwach: mazowieckie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, dolnośląskie, łódzkie

Zakres obowiązków :

  • Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
  • Wykonywanie audytów
  • Sprzedaż i doradztwo w doborze zestawów fotowoltaicznych
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Rzetelne udzielanie informacji dotyczących produktów oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę, umowę agencyjną , kontrakt, umowa zlecenia
  • Szkolenia wewnętrzne, branżowe
  • Nowoczesne narzędzie pracy do oferowania i prowadzenia spotkań
  • Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń, w tym bonusy i premie
  • Pakiet umówionych spotkań z klientami
  • Wsparcie wykwalifikowanego zespołu specjalistów
  • Wysoką jakość usług
  • Partnerskie relacje z Tobą
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych
  • Doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (nie wymagamy doświadczenia branżowego)
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Dobrej organizacja pracy własnej
  • Determinacji w dążeniu do osiągnięcia celów

Prosimy o przesłanie CV oraz dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Solarcon

location Poznań

W Solarcon realizujemy dla Klientów rozwiązania, których potrzebują. Nie musisz być ekspertem, wystarczy Twoja potrzeba - my zaprojektujemy i stworzymy dla Ciebie najlepszą i najbezpieczniejszą elektrownię fotowoltaiczną.

bookmark Aplikuj!