Handlowiec

Przedstawiciel handlowy ds. Fotowoltaiki

location location 5,000 zł - 15,000 zł

Firma Ekoinstal Sebastian Dudek jest prywatnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w sprzedaży oraz montażu instalacji odnawialnych źródeł energii. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz tysiące usatysfakcjonowanych klientów są najlepszymi gwarantami naszej jakości.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Białystok

Jeśli jesteś osobą chętną podjąć INTERESUJĄCE ZADANIA I NOWE WYZWANIA w stabilnej firmie o dużym potencjalne rozwoju – zgłoś się do NAS!

Jeśli jesteś osobą sumienną, jesteś dokładny i wykazujesz się dbałością o jakość wykonywanej pracy – zgłoś się do NAS!

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Oczekiwania wobec kandydata:

·      mile widziane  doświadczenie handlowe lub techniczne

·        prawo jazdy kat. B

·        praktyczna znajomość pakietu biurowego Office (Word, Excel),

·        wysokie zdolności negocjacyjne,

-       Wysoka kultura osobista, motywacja oraz odpowiedzialność

Główne zadania na stanowisku:

  • Sprzedaż zestawów PV dla Klientów Indywidualnych

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów

·        pozyskiwanie nowych klientów

·        sprzedaż produktów oferty firmy

·        prowadzenie negocjacji handlowych

·        doradztwo techniczne

·        przygotowywanie ofert handlowych

·        przygotowywanie raportów

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w oparciu o: umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B

·        narzędzia pracy

·        pakiet szkoleń

·        pracę w najprężniej rozwijającej się branży w Polsce

·        perspektywę długotrwałej współpracy,

·        pracę w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży, co daje poczucie stabilizacji i  bezpieczeństwa,

·        możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego doskonalenia,

·        dzielenie się wiedzą i wzajemne wsparcie,

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

EKOINSTAL

location Przasnysz

Firma Ekoinstal SD Sp. z.o.o. dawniej P.P.H.U. Ekoinstal Sebastian Dudek została założona w 2012 r. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem, montażem oraz serwisem instalacji odnawialnych źródeł energii takich jak kolektory słoneczne, instalacje fotowoltaiczne, turbiny wiatrowe, pompy ciepła oraz rekuperację, instalację podłogowe.

bookmark Aplikuj!