Koordynator Działu Projektowego Instalacji PV

PV Poland Sp.z.o.o.

location Warszawa

PV Poland Sp. z o.o. to nowoczesna firma z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją farm fotowoltaicznych, systemów dedykowanych przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy Specjalisty do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • kierowanie i organizacja pracy działu projektowego oraz podległego Zespołu;
  • podejmowanie działań mających na celu rozbudowę struktury działu projektowego i usprawnienie jego pracy;
  • tworzenie projektów koncepcyjnych instalacji PV (model instalacji + oferta);
  • dobór optymalnych rozwiązań techniczno-projektowych
  • tworzenie schematów instalacji elektrycznych w CAD;
  • wspieranie i wdrażanie nowych projektantów w zakres obowiązków i czynności zawodowych;
  • współpraca z działem realizacji, działem zaopatrzenia i pozostałymi działami Firmy;
  • raportowanie działań do Zarządu Spółki;

Wymagania:

  • przynajmniej rok doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku w firmie zajmującej się instalacjami fotowoltaicznymi;
  • doświadczenie w kierowaniu pracą działu/podległego zespołu projektowego;
  • doświadczenie w samodzielnym projektowaniu instalacji (mikroinstalacji) fotowoltaicznych, (doświadczenie w projektowaniu farm fotowoltaicznych będzie dodatkowym atutem);
  • ukończone studia inżynierskie z zakresu odnawialnych źródeł energii lub kierunków pokrewnych;
  • dobra znajomość zagadnień związanych z instalacjami elektrycznymi;
  • znajomość programów PV SOL i Autocad;
  • wysoki poziom umiejętności organizacyjnych i zdolności przywódcze;
  • umiejętność delegowania obowiązków i pracy w zespole;
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy;

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilną i elastyczną formę zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00;
  • niezbędne narzędzia pracy m.in. laptop i telefon służbowy;
  • pracę w nowoczesnym biurowcu z fajnym widokiem na Wilanów;
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole;
  • kawę bez ograniczeń;

PV Poland

Jesteśmy ekspertami od planowania, pozyskiwania finansowania i montażu paneli fotowoltaicznych. Nasz zespół specjalistów kompleksowo zadba o Twoją inwestycję!

bookmark Aplikuj!