Projektant Instalacji PV

PV Poland Sp.z.o.o.

location Warszawa

PV Poland Sp. z o.o. to nowoczesna firma z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją farm fotowoltaicznych, systemów dedykowanych przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy Specjalisty do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • tworzenie projektów koncepcyjnych instalacji PV (model instalacji + oferta);
  • tworzenie schematów instalacji elektrycznych w CAD;
  • przygotowywanie zgłoszeń do Operatora Sieci Dystrybucyjnej;
  • współpraca z działem wykonawczym i działem zaopatrzenia;

Wymagania:

  • przynajmniej 6 miesięcy doświadczenia w projektowaniu instalacji (mikroinstalacji) PV;
  • dobra znajomość zagadnień związanych z instalacjami elektrycznymi;
  • podstawowa wiedza o fotowoltaice;
  • ukończone studia inżynierskie (ewentualnie ostatnie lata studiów/ studiowanie w systemie zaocznym);
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programów PV SOL i Autocad;

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • elastyczną i stabilną formę zatrudnienia;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00;
  • niezbędne narzędzia pracy m.in. laptop i telefon służbowy;
  • pracę w nowoczesnym biurowcu z fajnym widokiem na Wilanów;
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole;
  • kawę bez ograniczeń;

PV Poland

Jesteśmy ekspertami od planowania, pozyskiwania finansowania i montażu paneli fotowoltaicznych. Nasz zespół specjalistów kompleksowo zadba o Twoją inwestycję!

bookmark Aplikuj!