Przedstawiciel handlowy

Szukamy kolejnych osób do naszego zespołu. Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, chcesz pracować z nowoczesnymi technologiami (ale nie musisz być inżynierem :) ) to zapraszamy!

location location 4,000 zł - 8,000 zł

Przedstawiciel handlowy - instalacje fotowoltaiczne.

Główne zadania:

  •  kompleksowa obsługa klienta,
  •  samodzielne pozyskiwanie klientów,
  •  odbywanie spotkań z zainteresowanymi klientami,
  •  analiza potrzeb klienta, przygotowywanie ofert,

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętności organizacyjne i negocjacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • obsługa komputera (MS Office, pakiet Google)
  • zaangażowanie i chęć rozwoju
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dogodną formę zatrudnienia (umowa o pracę po okresie próbnym lub B2B)
  • atrakcyjny system wynagrodzenia, premie bez limitu
  • szkolenie techniczne i handlowe przed przystąpieniem do pracy
  • wdrożenie przez specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem w branży
  • wsparcie doświadczonych inżynierów w całym procesie sprzedaży
  • back office dbający o posprzedażową obsługę
  • zadowoleni klienci będą do Ciebie wracać z poleceniami
  • komfortowe warunki pracy - praca w systemie home office
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (możliwość łączenia z inną pracą)

HiEnergy

location Poznań

HiEnergy to zespół profesjonalistów-pasjonatów, którzy zapewniają fachową wiedzę i realizują każdy projekt na najwyższym poziomie.

bookmark Aplikuj!