Dołącz do największej darmowej bazy firm zajmujących się fotowoltaiką

W serwisie fotowoltaikaonline.pl tworzymy największą w Polsce bazę firm związanych z fotowoltaiką. Jeśli prowadzisz biznes w branży paneli fotowoltaicznych, rejestracja w naszym portalu umożliwi Ci uzupełnienie profilu swojej firmy - dodaj informacje o świadczonych usługach, zdjęcia z realizacji i referencje klientów. Odwiedzają nas dziesiątki tysięcy użytkowników miesięcznie - skorzystaj z darmowej reklamy!

Darmowa reklama

Prowadzenie konta i posiadanie publicznej wizytówki firmy jest w 100% darmowe. Na naszą stronę każdego miesiąca wchodzą dziesiątki tysięcy ludzi zainteresowanych fotowoltaiką. Szukają godnego zaufania instalatora. Może znajdą Twoją firmę?

Bezpłatny kontakt z potencjalnymi klientami

Na stronie Twojej firmy znajduje się formularz kontaktowy. Przesyłamy zapytania ofertowe i wiadomości potencjalnych klientów prosto na Twoją skrzynkę mailową, bez żadnych opłat.

Program Rekomendowani Instalatorzy

Chcesz rozwinąć swój interes? Codziennie otrzymujemy dziesiątki kwalifikowanych zapytań ofertowych z całej Polski. Zainteresowanym rekomendujemy najlepszych instalatorów fotowoltaiki w okolicy. Po rejestracji będziesz mógł aplikować o przystąpienie do naszego programu. Więcej informacji poniżej.

O nas

Jesteśmy zespołem specjalistów od marketingu, SEO, konwersji i PPC. Od 2012 roku skupiamy się na pozyskiwaniu leadów dla firm działających w sektorze OZE.
Działamy w pięciu krajach Europy i obsłużyliśmy już kilkadziesiąt tysięcy zapytań ofertowych od klientów zainteresowanych fotowoltaiką, pompami ciepła i rekuperacją. Zaufały już nam setki instalatorów.

Nasza oferta

Zasada działania jest prosta - osoby zainteresowane montażem paneli fotowoltaicznych kontaktują się z nami z prośbami o pomoc w wyborze instalatorów. My analizujemy ich potrzeby i rekomendujemy maksymalnie 3 firmy, które wychodzą na przeciw ich wymaganiom

Współpracujemy z najlepszymi

W odróżnieniu od innych serwisów nie sprzedajemy ofert każdemu, kto zechce je kupić. Jesteśmy selektywni - rekomendujemy naszym klientom tylko sprawdzone, rzetelne firmy, które możemy z czystym sumieniem polecić. Wspieramy firmy o wysokim standardzie pracy. Jako członek Programu “Rekomendowani Instalatorzy” możesz uzyskać dostęp do wartościowych zapytań ofertowych.

Program Rekomendowani Instalatorzy

Pozyskanie nowych klientów nigdy nie było tańsze i prostsze. Jak działa nasz system?

1
Klienci nas znajdują

Prowadzimy szereg kampanii marketingowych i SEO, stale zwiększając nasz zasięg. Miesięcznie odwiedza nas już kilkadziesiąt tysięcy osób.

2
Edukujemy klientów

W naszym serwisie opublikowaliśmy dziesiątki artykułów edukacyjnych, dzięki którym nasi odwiedzający mogą dowiedzieć się wszystkiego co muszą wiedzieć o fotowoltaice przed podjęciem decyzji o instalacji.

3
Klient wypełnia formularz kontaktowy

Gdy klient jest gotowy na otrzymanie oferty instalacji, wypełnia formularz kontaktowy. Zadajemy mu wiele pytań, dzięki czemu każde zapytanie ofertowe zawiera informacje takie jak:

  • Typ instalacji - dachowa lub naziemna
  • Kąt nachylenia dachu
  • Orientacja dachu
  • Roczne zużycie prądu i szacowana wielkość instalacji
  • Termin montażu
  • Dane teleadresowe
4
Przekazujemy zlecenie Rekomendowanemu Instalatorowi

Nasi Agenci za pomocą algorytmów wyszukują instalatorów którzy spełniają kryteria podane przez klienta. Każde zlecenie przesyłamy maksymalnie trzem firmom.

Rekomendowany Instalator zostaje powiadomiony o otrzymaniu zlecenia przez e-mail i/lub SMS. W Panelu Instalatora może on również określić, jaką ilość zleceń chce otrzymywać, oraz z jakich powiatów mają pochodzić.

Klient również otrzymuje powiadomienie z informacją, jakich instalatorów mu rekomendujemy. Dzięki temu będzie spodziewał się telefonu od wymienionych firm.

Pomagamy zyskać dostęp do wartościowych, zainteresowanych klientów. Płacisz tylko za tych, którym wyślesz ofertę - masz 10 dni na odrzucenie zlecenia. Żadnych płatności z góry.

5
Instalatorzy kontaktują się z Klientem

Rekomendowani instalatorzy kontaktują się z potencjalnym klientem. Wybrana przez klienta oferta jest realizowana.