Manager ds. Instalacji Fotowoltaicznych

Poszukujemy doświadczonego Managera Sprzedaży

location Łódź, Warszawa location 8,000 zł - 30,000 zł

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów
  • budowanie profesjonalnych relacji biznesowych
  • negocjowanie warunków umów
  • raportowanie wykonywanych zadań

Nasze wymagania

  • komunikatywność, otwartość
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność operatywnego i samodzielnego działania
  • wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów

To oferujemy

  • wsparcie produktowe i sprzedażowe
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • wysokie zarobki
  • szkolenia
  • nowoczesne oprogramowanie ułatwiające pracę
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wdrożenie do pracy w branży fotowoltaicznej
  • elastyczny czas pracy – możliwość połączenia z pracą w innej firmie

IT Power Group

location Łódź

Ważnym aspektem naszej działalności jest ekologia. Dlatego zainteresowaliśmy się kwestią przetwarzania energii słonecznej w prąd.

bookmark Aplikuj!