Logo Potrzebujesz pomocy? Rozpocznij czat

Zarejestruj swoją firmę z darmo!

Dołącz do najlepszych instalatorów PV

Tworzymy największą w Polsce darmową bazę firm związanych z fotowoltaiką. Wizytówki instalatorów miesięcznie odwiedza dziesiątki tysięcy klientów. Ponadto, najlepszych instalatorów zapraszamy do programu Rekomendowani Instalatorzy, o którym przeczytasz poniżej.

Darmowa reklama

Prowadzenie konta i posiadanie publicznej wizytówki firmy jest w 100% darmowe. Naszą stronę miesiecznie odwiedzają dziesiątki tysięcy ludzi zainteresowanych fotowoltaiką - darmowa promocja swojej firmy na wyciągnięcie ręki!

Darmowy kontakt z potencjalnymi klientami

Na wizytówce Twojej firmy znajdzie się formularz kontaktowy, z którego zapytania potencjalnych klientów przesyłamy prosto na Twoją skrzynkę mailową, bez żadnych opłat!

Program Rekomendowani Instalatorzy

Chcesz rozwinąć swój interes? Codziennie otrzymujemy dziesiątki kwalifikowanych zapytań ofertowych z całej Polski. Rekomendujemy im najlepszych instalatorów fotowoltaiki w okolicy. Po rejestracji będziesz mógł aplikować o przystąpienie do naszego programu. Więcej informacji poniżej.

🥇 Dołącz do najlepszych!

Dziesiątki instalatorów już nam zaufało. Od tych najmniejszych, działających tylko w kilku powiatach, po największych, o zasięgu krajowym. Dzięki nam wykonali już tysiące instalacji!

💰 Chcesz rozwinąć swój interes? Dobrze trafiłeś.

Klienci szukają dobrych instalatorów. Instalatorzy szukają dobrych klientów. I wtedy wchodzimy my.
Poznaj nasz proces:

 • Klienci nas znajdują

  Prowadzimy szereg kampanii marketingowych i SEO, stale zwiększając nasz zasięg. Miesięcznie odwiedza nas już kilkadziesiąt tysięcy osób.

 • Edukujemy klientów

  W naszym serwisie opublikowaliśmy dziesiątki artykułów edukacyjnych, dzięki którym nasi odwiedzający mogą dowiedzieć się wszystkiego co muszą wiedzieć o fotowoltaice przed podjęciem decyzji o instalacji.

 • Klient wypełnia formularz kontaktowy

  Gdy klient jest gotowy na otrzymanie oferty instalacji, wypełnia formularz kontaktowy. Zadajemy mu wiele pytań, dzięki czemu każde zapytanie ofertowe zawiera informacje takie jak:

  • Typ instalacji - dachowa lub naziemna
  • Kąt nachylenia dachu
  • Orientacja dachu
  • Roczne zużycie prądu i szacowana wielkość instalacji
  • Termin montażu
  • Dane teleadresowe

 • Przekazujemy zlecenie Rekomendowanemu Instalatorowi

  Nasi Agenci za pomocą algorytmów wyszukują instalatorów którzy spełniają kryteria podane przez klienta. Każde zlecenie przesyłamy maksymalnie trzem firmom.

  Rekomendowany Instalator zostaje powiadomiony o otrzymaniu zlecenia przez e-mail i/lub SMS. W Panelu Instalatora może on również określić jaką ilość zleceń chce otrzymywać, oraz z jakich powiatów mają pochodzić.

  Klient również otrzymuje powiadomienie, w którym zawieramy informacje o tym, jakich instalatorów mu rekomendujemy. Dzięki temu będzie spodziewał się telefonu od wymienionych firm.

 • Instalatorzy kontaktują się z Klientem

  Rekomendowani Instalatorzy na tym etapie kontaktują się z potencjalnym klientem. Najlepsza oferta zostaje zrealizowana.

  Jeśli Instalator nie jest w stanie przesłać Klientowi oferty, lub Klient się rozmyśli, w ciągu 10 dni może odrzucić zlecenie - nie będzie za nie obciążony.

1. Edukujemy klientów

2. Przesyłamy Ci oferty

3. Umawiasz się na spotkanie

Darmowa reklama Twojej firmy

Tworzymy największą w Polsce bazę firm zajmujących się fotowoltaiką. Formularz rejestracyjny pozwoli Ci w 10 minut utworzyć wizytówkę firmy którą odwiedzać będą tysiące osób zainteresowanych fotowoltaiką. Co więcej, zapytania wysłane bezpośrednio do Ciebie prześlemy za darmo!

 • Własna wizytówka firmy
 • Brak opłat za przesłane zapytania ofertowe
 • Galeria realizacji