Doradca techniczno-handlowy ds. Fotowoltaiki

Praca w stabilnej finansowo firmie z branży fotowoltaicznej dla doświadczonego przedstawiciela handlowego

location location 3,000 zł - 30,000 zł

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej finansowo firmie, dbającej o dobro klienta i pracownika,
  • Pracę na sprzęcie (PV) renomowanych producentów sprzedawanym w atrakcyjnych cenach (poniżej średniej rynkowej),
  • System wdrożenia (2 tygodnie) i szkoleń produktowych oraz handlowych prowadzonych przez specjalistów,
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju zawodowego w jednym z najszybciej rozwijających się sektorów energetyki,
  • Stałe wsparcie doświadczonego managera oraz technika,
  • Leady sprzedażowe (własne call center),
  • Brak absurdów korporacyjnych,
  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon, CRM).

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (budowanie własnej bazy leadów),
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Sprzedaż produktów firmy (sprawdzenie zdolności montażowych, ofertowanie),
  • Prowadzenie prezentacji dla potencjalnych klientów.

Wymagamy:

  • Doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego minimum 2 lata (mile widziane w branży PV),
  • Nastawienia na osiąganie celów i etycznego podejścia do działania,
  • Umiejętności zamykania sprzedaży,
  • Uczciwości i zaangażowania,
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu,
  • Prawa jazdy kat. B.

ONEPOWER Fotowoltaika

location Warszawa

ONEPOWER - 7 lat doświadczenia w fotowoltaice

bookmark Aplikuj!