Doradca Techniczno-Handlowy ds. fotowoltaiki

Wirtuoz Sprzedaży

location Opole, Kluczbork, Nysa, Kędzierzyn Koźle location 10,000 zł - 30,000 zł

W HelioExpert zajmujemy się fotowoltaiką już od 2011 roku. W tym czasie zaufało nam ponad 1500 klientów w całej Polsce. W naszej codziennej pracy kierujemy się następującymi wartościami: trwałość, bezpieczeństwo, estetyka. I oczywiście niska cena!

Aktualnie poszukujemy osób z doświadczeniem handlowym na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy ds. fotowoltaiki

Co oferujemy:

- Zarobki powyżej 10 000 zł/mies (tyle zarabia większość naszych handlowców)

- Porcję gorących leadów sprzedażowych co miesiąc

- Duży popyt i szybko rosnący rynek

- Doskonały produkt, dostępny także na raty

- Wsparcie doświadczonego menedżera

- Absolutnie etyczną branżę, gdzie klient ma rzeczywiste korzyści z zakupu

- Elastyczne godziny pracy i dobrą atmosferę w firmie

- Samochód służbowy, telefon, itp. – jak już udowodnisz swoją wirtuozerię

Twoje obowiązki:

- Samodzielne pozyskiwanie klientów

- Obsługa leadów sprzedażowych otrzymywanych z firmy

- Realizacja celów sprzedażowych

- Raportowanie aktywności sprzedażowej w systemie CRM

Czego oczekujemy:

- Na początek: chęci, motywacji i samozaparcia

- Gotowości do aktywnej sprzedaży w terenie

- Chęci do rozmów z ludźmi, otwartości na nowości

- Doświadczenia w sprzedaży energii lub fotowoltaiki (mile widziane, ale nie wymagane)

- Na koniec: oczywiście powalających wyników sprzedażowych

HelioExpert

location Warszawa

bookmark Aplikuj!