Elektromonter Instalacji PV

PV Poland Sp.z.o.o.

location Łódź

PV Poland Sp. z o.o. to nowoczesna firma z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją farm fotowoltaicznych, systemów dedykowanych przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych. W związku z nieustannym rozwojem Firmy obecnie do naszego Zespołu poszukujemy Specjalisty do pracy na:

Stanowisko: Elektromonter Instalacji PV

Lokalizacja: Łódź/ woj. łódzkie

WYMAGANIA:

  • Zainteresowanie sektorem OZE oraz chęć rozwoju i pracy w tym obszarze;
  • Posiadanie ważnych uprawnień SEP E+D (do 1 kV) lub UDT w zakresie montażu instalacji PV;
  • Doświadczenie w pracach związanych z instalacjami elektrycznymi;
  • Gotowość do pracy w terenie;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane wykształcenie techniczne i/lub elektryczne;
  • Mile widziana wiedza i doświadczenie w montażu instalacji PV;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie wszelkich prac elektrycznych związanych z montażem instalacji PV;
  • Montaż tras kablowych i inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC;
  • Wykonywanie uziemienia oraz pomiary uziemienia wykonywanych instalacji;
  • Pomiary elektryczne

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilną współpracę i możliwość wyboru formy zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • profesjonalne narzędzia pracy oraz samochód służbowy;
  • zlecenia na terenie Łodzi i okolic/woj. łódzkiego;
  • wsparcie techniczne i logistyczne oraz pomoc ze strony kolegów z branży;

PV Poland

location Warszawa

Jesteśmy ekspertami od planowania, pozyskiwania finansowania i montażu paneli fotowoltaicznych. Nasz zespół specjalistów kompleksowo zadba o Twoją inwestycję!

bookmark Aplikuj!