Handlowiec mobilny - fotowoltaika/ pompy ciepła

Praca w zgranym zespole. Pracujemy tylko na sprawdzonym sprzęcie. Mamy też własną produkcję i markę modułów fotowoltaicznych.

location

Rodzaj naszej działalności i wielkość kapitału dają naszym Klientom prawdziwą gwarancję, która wyróżnia nas spośród innych firm z branży w tym spółek z o.o. Jako firma o ugruntowanym kapitale, jesteśmy zatem bardzo wiarygodni dla klienta.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Handlowiec mobilny systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła.

Twój zakres obowiązków
•    Sprzedaż systemów fotowoltaicznych i obsługa posprzedażowa;
•    bieżąca obsługa klientów indywidualnych, przygotowywanie ofert oraz koordynowanie realizacji zamówień;
•    doradztwo w zakresie oferowanych produktów;
•    obsługa zamówień;
•    realizacja celów sprzedażowych.

Nasze wymagania
•    wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętności prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych;
•    wysoka motywacja wewnętrzna;
•    komunikatywność, zaangażowanie, wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów;
•    prawo jazdy kategorii B;
•    mile widziana znajomość tematyki systemów fotowoltaicznych;
•    znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy
•    motywujący system wynagradzania;
•    możliwość rozwoju zawodowego;
•    pakiet szkoleń produktowo sprzedażowych;
•    praca w zgranym zespole i miłej atmosferze;
•    umowa w oparciu o B2B

Kratki Energy

location Wsola

Polska firma - ponad 22 lat na rynku i ponad 500 zatrudnionych osób. Produkty sprzedawane w 60 krajach na całym świecie. Miliony zadowolonych klientów z produktów oraz usług!  Tak w kilku zdaniach można opisać działalność firmy Kratki.pl Marek Bal której częścią jest dział - Kratki Energy.

bookmark Aplikuj!