Handlowiec / Przedstawiciel Handlowy

Kontakt z klientem w celu podpisania umowy na fotowoltaikę i pompę ciepła.

location Kraków location 3,000 zł - 70,000 zł

Opis stanowiska:

Osoba na stanowisku "Doradcy ds. fotowoltaiki" (Handlowiec), zajmuje się sprzedażą instalacji fotowoltaiki oraz rozwiązaniami związanymi z techniką grzewczą.

Dla osób z którymi nawiążemy współpracę, mamy przygotowany bardzo motywujący system wynagrodzeń oparty o wyniki sprzedażowe.

Średnie zarobki handlowca w naszej firmie to kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie.

Zapewniamy wsparcie techniczne oraz handlowe w postaci przekazywania tzw. leadów (osób wstępnie zainteresowanych).

Wymagania:

  • Kandydat musi mieć prawo jazdy oraz własny samochód.
  • Doświadczenie handlowe (min. 1 rok).

Oferujemy:

  • Możliwa jest praca w naszym biurze w Radziszowie koło Krakowa.
  • Umożliwiamy korzystanie z komputera stacjonarnego oraz telefonu do rozmów handlowych.

SOLARIS ENERGY

location Radziszów

SOLARIS ENERGY to firma realizująca projekty w oparciu o najlepsze technologie dostępne na światowych rynkach. Każda inwestycja dobierana jest pod kątem indywidualnych potrzeb oraz uwarunkowań budowlanych i finansowych.

bookmark Aplikuj!