Monter instalacji fotowoltaicznych

Poszukiwany monter z doświadczeniem przy pracach fotowoltaicznych

location Wrocław location 4,000 zł - 15,000 zł

Jesteśmy NOVA Energy. Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii oraz pomp ciepła na terenie Beneluxu i Polski.

Możemy zaoferować Ci stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w bardzo sympatycznym i pomocnym zespole.

Zapewnimy Ci zestaw potrzebnych narzędzi, wszelki trening oraz pomoc ze trony zespołu, aby dobrze Ci się u nas pracowało. Zapraszamy do kontaktu - to nic nie kosztuje, a może Ci się u nas spodoba. Wystarczy, że do nas zadzwonisz: 71 726 66 66 lub wyślesz wiadomość na adres kariera@novaenergy.pl

Obowiązki:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach i gruncie
  • Instalacja konstrukcji, montaż paneli PV oraz pozostałych komponentów

Wymagania:

  • Zdolności techniczne, manualne
  • Estetyczne i dokładne wykonywanie prac
  • Prowadzenie robót montażowych zgodnie z harmonogramem i projektem
  • Bieżące raportowanie realizacji prac
  • Wypełnianie dokumentacji pomontażowej (protokoły, zdjęcia)
  • Współpraca z pozostałymi członkami ekipy montażowej
  • Mile widziane aktualne badania do pracy na wysokości

Oferujemy:

  • Stałą pracę w okolicach Wrocławia oraz możliwość wyjazdów do Belgii
  • Narzędzia do pracy
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia
  • Pełne przeszkolenie i wsparcie zespołu
  • Świetną atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do umiejętności
  • Prowizje za wykonane prace

Wyślij CV, samą wiadomość lub poprostu zadzwoń.

kariera@novaenergy.pl

Tel: 71 726 66 66

NOVA Energy

location Siechnice

Jesteśmy liderem fotowoltaiki na rynkach Beneluxu, budującym silną pozycję w Polsce. W naszych szeregach skupiamy fachowców z kilku i kilkunastoletnim stażem w branży. Doświadczeni ludzie tworzący nową jakość.

bookmark Aplikuj!