Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

Fotowoltaika: Doradca OZE | Przedstawiciel Handlowy I Praca - umowa B2B

location Gdańsk location 10,000 zł - 40,000 zł

SMARTSOLAR

smartsolar.pl to jeden z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce. Swoim klientom oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie OZE (ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki). Od początku swojej działalności jednym z najważniejszych standardów i „motorów napędowych” firmy jest zadowolenie klienta, zarówno na etapie wyboru rodzaju mikroelektrowni, dostawy produktów jak i kompleksowej obsługi posprzedażowej.

Branża OZE jest w rozkwicie, dlatego poszerzamy nasz zespół o kolejnych specjalistów. Jesteś jednym z nich? Ta oferta pracy jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
  • Sprzedaż zestawów fotowoltaicznych w sektorze B2B
  • Wykonywanie audytów
  • codzienne raportowanie swoich działań
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Reprezentowanie firmy i kreowanie jej pozytywnego wizerunku

Wymagania:

  •  Doświadczenia w sprzedaży zestawów fotowoltaicznych – warunek niezbędny
  • Gotowość do założenia/prowadzenia własnej działalności gospodarczej  warunek niezbędny
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe
  • Umiejętność aktywnego i efektywnego pozyskiwania klientów
  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość obsługi MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Formę zatrudnienia - umowa B2B
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem rynku OZE
  • Wysokie zarobki 10 000 – 40 000zł
  • Niskie ceny bazowe, szeroki zakres komponentów
  • w ofercie standardowe falowniki oraz MIKROINWETERY, w konkurencyjnych cenach!!!
  • Zdobycie doświadczenia w ekspresowo rozwijającej się, innowacyjnej branży
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole specjalistów
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego

Smart Solar Polska

location Warszawa

Jeżeli Jesteś zainteresowany budową własnej elektrowni solarnej to zgłoś się do Nas ! Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem instalacji fotowoltaicznych. Załatwiamy również za Państwa wszelkie formalności związane z instalacją.  DARMOWY AUDYT NA MIEJSCU INWESTYCJI !!!

bookmark Aplikuj!