Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Firma zajmująca się projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych, partner Edison Energia, nawiąże współpracę z samodzielnymi handlowcami.

location

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • wykonywanie audytów u klienta
  • sporządzanie ofert handlowych

Oczekujemy:

  • zdolności komunikacyjnych
  • samodzielnej organizacji pracy
  • prawa jazdy kat. B
  • podstawowej wiedzy technicznej

Oferujemy:

  • szkolenia techniczne i sprzedażowe
  • zatrudnienie na umowę zlecenie lub B2B
  • wynagrodzenie prowizyjne bez górnej granicy zarobków

Mile widziane osoby 40+

Solaris

location Kraków

Działamy od 2019 roku.  Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych. Wykonujemy lub wykonywaliśmy instalacje PV dla takich firm jak PCDE, Wolna Energia, Columbus, Edison. Prace wykonujemy na terenie województwa małopolskiego i południowej części świętokrzyskiego..

bookmark Aplikuj!