Specjalista ds. Obsługi Klienta

PV Poland Sp.z.o.o.

location Warszawa

PV Poland Sp. z o.o. - nowoczesna firma z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją farm fotowoltaicznych, systemów dedykowanych przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych. W związku z nieustannym rozwojem Firmy obecnie do naszego Zespołu poszukujemy Specjalisty do pracy na:

Stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja: Warszawa (Miasteczko Wilanów) / woj. mazowieckie

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta na takim samym lub podobnym stanowisku (mile widziane);
  • podstawowa wiedza techniczna z zakresu instalacji fotowoltaicznych (mile widziane);
  • wykształcenie wyższe (mile widziane);
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
  • samodzielność i wysoki poziom umiejętności organizacyjnych;
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole;
  • zainteresowanie sektorem OZE oraz chęć rozwoju i pracy w tym obszarze;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów Firmy;
  • nadzór i koordynacja postępu realizacji procesu obsługi klienta;
  • udzielanie klientom informacji o produktach i usługach Firmy;
  • przyjmowanie dyspozycji od klientów i ich wsparcie w sprawach bieżących;
  • budowanie i podtrzymywanie przyjaznych relacji z klientami oraz kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy;
  • udzielanie informacji i wsparcia handlowcom w sprawach związanych z obsługą klientów;
  • współpraca z pozostałymi działami Firmy;

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • elastyczną i stabilną formę zatrudnienia;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00;
  • niezbędne narzędzia pracy m.in. laptop i telefon służbowy;
  • pracę w nowoczesnym biurowcu z fajnym widokiem na Wilanów :)
  • dobrą atmosferę pracy w młodym Zespole;
  • kawę bez ograniczeń :)

PV Poland

Jesteśmy ekspertami od planowania, pozyskiwania finansowania i montażu paneli fotowoltaicznych. Nasz zespół specjalistów kompleksowo zadba o Twoją inwestycję!

bookmark Aplikuj!