COVID-19: Czy to dobry czas na inwestycję w fotowoltaikę?

Greenenerga Polska


4.7 Najlepiej oceniany 5 ocen

 Greenenerga Polska Sp. z o.o. od 2012 roku działa w branży energii ze źródeł odnawialnych. Naszym Klientom oferujemy: mikroinstalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, ogrzewanie domu, farmy fotowoltaiczne, jak również finansowanie i pomoc w uzyskaniu dotacji. 

Greenenerga Polska Sp. z o.o. to zgrany zespół pracowników, mających bogate doświadczenie i fachową wiedzę, którzy specjalizują się w dziedzinie takiej, jak odnawialne źródła energii. Od 2012 dynamicznie rozwijamy firmę i realizujemy inwestycje, nie tylko komercyjne, ale i badawczo-rozwojowe, m.in. Centrum Technologii Energetycznych w Świdnicy, gdzie zastosowaliśmy szereg różnych rozwiązań technicznych i co najmniej 20 różnych rodzajów paneli, instalację fotowoltaiczną na dachu sklepu Carrefour w Zgorzelcu i inne, które wspomaga energia słoneczna. Dlatego dzisiaj swoim Klientom oferujemy sprawdzone i najlepsze rozwiązania. Świadczymy usługi głównie na terenie województw: podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i małopolskiego, a w przypadku farm fotowoltaicznych na terenie całej Polski.

Nasze usługi:

  • mikroinstalacje fotowoltaiczne
  • pompy ciepła
  • ogrzewanie domu
  • farmy fotowoltaiczne
  • finansowanie (kredyt, leasing, pożyczka)
  • pomoc w uzyskaniu dotacji

 

Jako jedni z nielicznych mamy podpisane porozumienie z NFOŚiGW, dzięki czemu możemy Państwu pomóc sprawnie złożyć wniosek o dotację  5.000 zł z programu "Mój prąd".

Z naszymi instalacjami mogą Państwo również skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej, a w przypadku rolników z 25% ulgi inwestycyjnej

Ponadto z nami mogą się Państwo uniezależnić od  ciągłych podwyżek cen energii elektrycznej i obniżyć swoje rachunki tylko do wysokości abonamentu. Będzie to możliwe przy zastosowaniu naszych rozwiązań. Nasi doświadczeni fachowcy dokładnie weryfikują Państwa zużycie energii i przygotowują ofertę tak, aby zaspokoić Państwa zapotrzebowanie na prąd i niepotrzebnie nie generować nadwyżek, które mogłyby zostać niewykorzystane.

Z naszymi farmami fotowoltaicznymi firmy mogą uruchomić swój własny biznes energetyczny i sprzedawać wyprodukowaną energię.

Celem świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy materiały najwyższej klasy od najlepszych producentów. Przy wyborze naszych instalacji otrzymują Państwo:

  • 20 lat gwarancji na panele
  • 25 lat gwarancji na liniowy spadek mocy
  • 5 lat gwarancji na inwerter z możliwością przedłużenia do 20 lat
  • 2 lata gwarancji na wykonane prace

Współpracujemy z wieloma bankami i instytucjami finansowymi, dzięki czemu możemy dobrać dla Państwa najlepsze rozwiązania finansowe. Ponadto wszelkie formalności załatwią Państwo w jednym miejscu bez zbędnego tracenia czasu.  

Greenenerga Polska pracuje z producentami:

Greenenerga Polska współpracuje z następującymi markami w zakresie paneli słonecznych, falowników i materiałów budowlanych.

SMA Solar Logo
LG Solar Logo
LONGi Logo
Ja Solar Logo
Bruk-bet Logo
Trina Solar Logo
Fronius Logo
Huawei Logo

Skontaktuj się z Greenenerga Polska


Twoje dane (nigdy nie wyślemy ich nigdzie bez Twojej zgody)
+ Drugi telefon (opcjonalnie)

Lokalizacja instalacji (abyśmy mogli połączyć Cię z firmami w okolicy)

Powiedz nam o swoim projekcie
Czym pokryty jest dach? Czy dom jest w budowie? Czy reprezentujesz firmę?
pln/mies.

  Prześlij moje zapytanie do podobnych firm


  Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności

Twoje dane są bezpieczne

5 ocen

100% POLECANY 4.7

Recenzent: Piotr, Boguchwała. Dodano: 2/14/2020

Właśnie firma zakończyła u mnie montaż w ubiegłym tygodniu na domku 4 kW i jestem zadowolony, wszystko w jak najlepszym porządku, szybko, sprawnie, oferta przyszła szybko i pan instalator widać że zna się na rzeczy, doradził co gdzie i teraz czekam tylko na zakł energetyczny

Obsługa 5.0 Cena 4.0 Jakość 5.0

Recenzent: Paweł, Lublin. Dodano: 3/2/2020

Instalacja wykonana przez Greenenerga Polska bardzo profesjonalnie. Świetna obsługa nie spodziewałem się że są jeszcze takie firmy w Polsce . Bardzo dziękuję całemu zespołowi

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Recenzent: Zdzisław, Ulanów. Dodano: 3/4/2020

Obsługa administracyjna bardzo uprzejma, monterzy profesjonalni, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Przed instalacją fotowoltaiki - 3kWp rozmawiałem z przedstawicielami różnych firm. Spośród kilkunastu Greenenerga zaoferowała najkorzystniejsze warunki finansowe oferując przy tym podzespoły o bardzo dobrych parametrach technicznych i bardzo profesjonalną ekipę montażowa. Bardzo dziękuję za współpracę i serdecznie polecam.

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Recenzent: Andrzej, Mikus. Dodano: 3/28/2020

Bardzo dobra firma. Oferta w porównaniu do innych cenowo przystępna, ale biorąc pod uwagę jakość sprzętu była najlepsza. Montaż sprawny, wszystkie papierki dostałem przygotowane. Za rok zakładam na drugim budynku i też skorzystam z tej firmy

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Recenzent: Grzegorz, Niechobrz. Dodano: 3/31/2020

Jest to druga instalacja jaka założyłem jednak pierwsza w firmie Greenenerga. Mogę więc porównać dwie instalacje bo są na tych samych komponentach. Jeżeli chodzi o ekipę to 10 na 10 w porównaniu z wcześniejsza ekipą z firmy SOLARTIME to lata świetlne. Obsługa dokumentów i umowy - 10 na 10 w pełni zdalnie bez konieczności spotykania się i tracenie niepotrzebnie czasu. Termin 10 na 10 od podpisania umowy do realizacji 3 tygodnie w porównaniu z poprzedmin wykonawcą który potrzebował 2 i pół miesiąca na realizację a 3 i pół miesiąca z złożeniem dokumentów do Zakładu energetycznego. Co prawda jeszcze nie złożyłem dokumentów o dofinansowanie ale jestem przekonany że nie będzie z tym problemu Polecam Greenenerga jak firmę godną zaufania i wyposażoną w profesjonalny własny serwis.

Obsługa 5.0 Cena 4.0 Jakość 5.0

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone