Menu

Greenenerga Polska

4.9

(9 ocen)

recommended

Najlepiej oceniany

 Greenenerga Polska Sp. z o.o. od 2015 roku działa w branży energii ze źródeł odnawialnych. Naszym Klientom oferujemy: mikroinstalacje i farmy fotowoltaiczne, jak również finansowanie i pomoc w uzyskaniu dotacji z Mojego Prądu 5.000 zł. Zapraszamy! Szybkie terminy realizacji!

location-dark Stalowa Wola

Greenenerga Polska Sp. z o.o. to zgrany zespół pracowników, mających bogate doświadczenie i fachową wiedzę, którzy specjalizują się w dziedzinie takiej, jak odnawialne źródła energii. Od 2015 dynamicznie rozwijamy firmę i realizujemy inwestycje, nie tylko komercyjne, ale i badawczo-rozwojowe, m.in. Centrum Technologii Energetycznych w Świdnicy, gdzie zastosowaliśmy szereg różnych rozwiązań technicznych i co najmniej 20 różnych rodzajów paneli, instalację fotowoltaiczną na dachu sklepu Carrefour w Zgorzelcu i inne, które wspomaga energia słoneczna. Dlatego dzisiaj swoim Klientom oferujemy sprawdzone i najlepsze rozwiązania. Świadczymy usługi głównie na terenie województw: podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i małopolskiego, a w przypadku farm fotowoltaicznych na terenie całej Polski.

Nasze usługi:

  • mikroinstalacje fotowoltaiczne
  • farmy fotowoltaiczne
  • finansowanie (kredyt, leasing, pożyczka)
  • pomoc w uzyskaniu dotacji Mój Prąd 5.000 zł

 

Jako jedni z nielicznych mamy podpisane porozumienie z NFOŚiGW, dzięki czemu możemy Państwu pomóc sprawnie złożyć wniosek o dotację  5.000 zł z programu "Mój prąd".

Z naszymi instalacjami mogą Państwo również skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej, a w przypadku rolników z 25% ulgi inwestycyjnej

Ponadto z nami mogą się Państwo uniezależnić od  ciągłych podwyżek cen energii elektrycznej i obniżyć swoje rachunki tylko do wysokości abonamentu. Będzie to możliwe przy zastosowaniu naszych rozwiązań. Nasi doświadczeni fachowcy dokładnie weryfikują Państwa zużycie energii i przygotowują ofertę tak, aby zaspokoić Państwa zapotrzebowanie na prąd i niepotrzebnie nie generować nadwyżek, które mogłyby zostać niewykorzystane.

Z naszymi farmami fotowoltaicznymi firmy mogą uruchomić swój własny biznes energetyczny i sprzedawać wyprodukowaną energię.

Celem świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy materiały najwyższej klasy od najlepszych producentów. Przy wyborze naszych instalacji otrzymują Państwo:

  • 20 lat gwarancji na panele
  • 25 lat gwarancji na liniowy spadek mocy
  • 5 lat gwarancji na inwerter z możliwością przedłużenia do 20 lat
  • 2 lata gwarancji na wykonane prace

Współpracujemy z wieloma bankami i instytucjami finansowymi, dzięki czemu możemy dobrać dla Państwa najlepsze rozwiązania finansowe. Ponadto wszelkie formalności załatwią Państwo w jednym miejscu bez zbędnego tracenia czasu.  

Greenenerga Polska pracuje z producentami:

Greenenerga Polska korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Greenenerga Polska

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Greenenerga Polska

Adres Greenenerga Polska

Centralnego Okręgu Przemysłowego 6, 37-450 Stalowa Wola

Greenenerga Polska - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Greenenerga Polska

recommended

100% POLECANY

4.9
Ilość recenzji: 9

Jakość

5.0

Cena

4.8

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Marek, Stalowa Wola. Dodano: 2/5/2021

Polecam wszystkim, doskonała firma, dla której instalacje fotowoltaiczne to codzienność więc temat doskonale znają.

check Polecam Greenenerga Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Krzysztof, Dobrynin. Dodano: 7/9/2020

Bardzo dobry i szybki kontakt. Firma montuje wysokiej jakosci komponenty w przystępnej cenie. Ekipa montazowa poprostu fachowcy, pozazdroscic takich pracowników. Profesjonalne podejście do klienta. Instalacja zamontowana, działa bezzarzutu. Miałem kilkanaście wycen i rozmów z przedstawicielami firm. Greenenerga zrobila na mnie najlepsze wrażenie. Nie żałuje decyzji.

check Polecam Greenenerga Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Rafał, Ćmielów. Dodano: 4/15/2020

Firma rzetelna, od samego początku rzeczowe podejście do projektu i jego realizacji...najważniejsza sprawa to kontakt miła obsługa... personel biurowy i techniczny ...terminowość...dwa dni i działa.... no i oczywiście patrząc technicznie bez zastrzeżeń bez bałaganu itd...oceniam firmę bardzo wysoko....

check Polecam Greenenerga Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Tomasz, KRZEMIENICA. Dodano: 4/3/2020

Rewelacyjny kontakt ,oferta kompleksowa i szybko kilka wariantów, terminy zgodnie z umową ,profesjonalnie i cierpliwie instalatorzy odpowiadali na moje pytania, szkolenie po instalacji wzorowe, dokumenty do ręki i skan do PGE. Od wczoraj mam licznik dwukierunkowy -18kWh wyprodukowane.

check Polecam Greenenerga Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Greenenerga Polska z dn. 4/7/2020

Panie Tomaszu - bardzo dziękujemy za przesłanie opinii

location Recenzent: Grzegorz, Niechobrz. Dodano: 3/31/2020

Jest to druga instalacja jaka założyłem jednak pierwsza w firmie Greenenerga. Mogę więc porównać dwie instalacje bo są na tych samych komponentach. Jeżeli chodzi o ekipę to 10 na 10 w porównaniu z wcześniejsza ekipą z firmy SOLARTIME to lata świetlne. Obsługa dokumentów i umowy - 10 na 10 w pełni zdalnie bez konieczności spotykania się i tracenie niepotrzebnie czasu. Termin 10 na 10 od podpisania umowy do realizacji 3 tygodnie w porównaniu z poprzedmin wykonawcą który potrzebował 2 i pół miesiąca na realizację a 3 i pół miesiąca z złożeniem dokumentów do Zakładu energetycznego. Co prawda jeszcze nie złożyłem dokumentów o dofinansowanie ale jestem przekonany że nie będzie z tym problemu Polecam Greenenerga jak firmę godną zaufania i wyposażoną w profesjonalny własny serwis.

check Polecam Greenenerga Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Greenenerga Polska z dn. 4/7/2020

Panie Grzegorzu - bardzo dziękujemy za przesłanie opinii

location Recenzent: Andrzej, Mikus. Dodano: 3/28/2020

Bardzo dobra firma. Oferta w porównaniu do innych cenowo przystępna, ale biorąc pod uwagę jakość sprzętu była najlepsza. Montaż sprawny, wszystkie papierki dostałem przygotowane. Za rok zakładam na drugim budynku i też skorzystam z tej firmy

check Polecam Greenenerga Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Greenenerga Polska z dn. 4/7/2020

Panie Andrzeju - bardzo dziękujemy za przesłanie opinii

location Recenzent: Zdzisław, Ulanów. Dodano: 3/4/2020

Obsługa administracyjna bardzo uprzejma, monterzy profesjonalni, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Przed instalacją fotowoltaiki - 3kWp rozmawiałem z przedstawicielami różnych firm. Spośród kilkunastu Greenenerga zaoferowała najkorzystniejsze warunki finansowe oferując przy tym podzespoły o bardzo dobrych parametrach technicznych i bardzo profesjonalną ekipę montażowa. Bardzo dziękuję za współpracę i serdecznie polecam.

check Polecam Greenenerga Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Greenenerga Polska z dn. 4/7/2020

Panie Zdzisławie - bardzo dziękujemy za przesłanie opinii

location Recenzent: Paweł, Lublin. Dodano: 3/2/2020

Instalacja wykonana przez Greenenerga Polska bardzo profesjonalnie. Świetna obsługa nie spodziewałem się że są jeszcze takie firmy w Polsce . Bardzo dziękuję całemu zespołowi

check Polecam Greenenerga Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Piotr, Boguchwała. Dodano: 2/14/2020

Właśnie firma zakończyła u mnie montaż w ubiegłym tygodniu na domku 4 kW i jestem zadowolony, wszystko w jak najlepszym porządku, szybko, sprawnie, oferta przyszła szybko i pan instalator widać że zna się na rzeczy, doradził co gdzie i teraz czekam tylko na zakł energetyczny

check Polecam Greenenerga Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Greenenerga Polska na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Greenenerga Polska?