Menu

Greenenerga Polska

4.2

(12 ocen)

 Greenenerga Polska Sp. z o.o. od 2015 roku działa w branży energii ze źródeł odnawialnych. Naszym Klientom oferujemy: mikroinstalacje i farmy fotowoltaiczne, jak również finansowanie i pomoc w uzyskaniu dotacji z Mojego Prądu 5.000 zł. Zapraszamy! Szybkie terminy realizacji!

location-dark Stalowa Wola

Greenenerga Polska Sp. z o.o. to zgrany zespół pracowników, mających bogate doświadczenie i fachową wiedzę, którzy specjalizują się w dziedzinie takiej, jak odnawialne źródła energii. Od 2015 dynamicznie rozwijamy firmę i realizujemy inwestycje, nie tylko komercyjne, ale i badawczo-rozwojowe, m.in. Centrum Technologii Energetycznych w Świdnicy, gdzie zastosowaliśmy szereg różnych rozwiązań technicznych i co najmniej 20 różnych rodzajów paneli, instalację fotowoltaiczną na dachu sklepu Carrefour w Zgorzelcu i inne, które wspomaga energia słoneczna. Dlatego dzisiaj swoim Klientom oferujemy sprawdzone i najlepsze rozwiązania. Świadczymy usługi głównie na terenie województw: podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i małopolskiego, a w przypadku farm fotowoltaicznych na terenie całej Polski.

Nasze usługi:

  • mikroinstalacje fotowoltaiczne
  • farmy fotowoltaiczne
  • finansowanie (kredyt, leasing, pożyczka)
  • pomoc w uzyskaniu dotacji Mój Prąd 5.000 zł

 

Jako jedni z nielicznych mamy podpisane porozumienie z NFOŚiGW, dzięki czemu możemy Państwu pomóc sprawnie złożyć wniosek o dotację  5.000 zł z programu "Mój prąd".

Z naszymi instalacjami mogą Państwo również skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej, a w przypadku rolników z 25% ulgi inwestycyjnej

Ponadto z nami mogą się Państwo uniezależnić od  ciągłych podwyżek cen energii elektrycznej i obniżyć swoje rachunki tylko do wysokości abonamentu. Będzie to możliwe przy zastosowaniu naszych rozwiązań. Nasi doświadczeni fachowcy dokładnie weryfikują Państwa zużycie energii i przygotowują ofertę tak, aby zaspokoić Państwa zapotrzebowanie na prąd i niepotrzebnie nie generować nadwyżek, które mogłyby zostać niewykorzystane.

Z naszymi farmami fotowoltaicznymi firmy mogą uruchomić swój własny biznes energetyczny i sprzedawać wyprodukowaną energię.

Celem świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy materiały najwyższej klasy od najlepszych producentów. Przy wyborze naszych instalacji otrzymują Państwo:

  • 20 lat gwarancji na panele
  • 25 lat gwarancji na liniowy spadek mocy
  • 5 lat gwarancji na inwerter z możliwością przedłużenia do 20 lat
  • 2 lata gwarancji na wykonane prace

Współpracujemy z wieloma bankami i instytucjami finansowymi, dzięki czemu możemy dobrać dla Państwa najlepsze rozwiązania finansowe. Ponadto wszelkie formalności załatwią Państwo w jednym miejscu bez zbędnego tracenia czasu.  

Greenenerga Polska pracuje z producentami:

Greenenerga Polska korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Greenenerga Polska

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Greenenerga Polska

Adres Greenenerga Polska

Centralnego Okręgu Przemysłowego 6, 37-450 Stalowa Wola

Greenenerga Polska - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Greenenerga Polska

top-company-medal

75% POLECANY

4.2
Ilość recenzji: 12

Jakość

4.3

Cena

4.1

Obsługa

4.1

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Małgorzata, Katowice. Dodano: 10/27/2021

Firma wykazała się rażącym brakiem profesjonalizmu, jak również kompetencji. Najpierw firma twierdziła, że źle skalkulowała koszty, grożąc, że nie rozpoczną prac bez znacznej dopłaty, sama instalacja została finalnie zamontowana miesiąc po terminie, w trakcie samego montażu uszkodzone zostały biegnące w ścianie rury, usterka którą próbowano naprawić wkręcając w przedziurawioną rurę śrubę. Rażący brak profesjonalizmu, jak również zawalatość i brak odpowiedzialności. Zdecydowanie nie polecam.

cancel Nie polecam Greenenerga Polska

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: kamil, nowy sącz. Dodano: 10/11/2021

Firma w fazie upadłości. Pobierają zaliczki na rzekome instalacje fotowoltaiczne i kontakt się urywa. Nie dajcie się naciągnąć. Wytaczamy wobec nich sprawę sądową.

cancel Nie polecam Greenenerga Polska

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Marek, Nysa. Dodano: 7/21/2021

Do momentu podpisania umowy Rewelacja. Później czar uleciał. Instslacja oczywiście jest i działa, ale doprosić się dokończenia usługi (założenie konta i przesłanie aplikacji) przerasta wszystkich w tej firmie. Od 29 czerwca starania starania spełzają jak woda po szybie. Nawet telefonu nikt nie odbiera. Kontaktowałem się mailowo z zastępcą .... (uwaga!!!) Komplementariusza i ....też nie pomogło. Szkoda bo przedstawiciel i doradca to człowiek z pasją. Zrobił wszystko jak powinno być zrobione, ale później już tak profesjonalnie nie było i do tej pory nie jest.

cancel Nie polecam Greenenerga Polska

Obsługa

2.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Marek, Stalowa Wola. Dodano: 2/5/2021

Polecam wszystkim, doskonała firma, dla której instalacje fotowoltaiczne to codzienność więc temat doskonale znają.

check Polecam Greenenerga Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Krzysztof, Dobrynin. Dodano: 7/9/2020

Bardzo dobry i szybki kontakt. Firma montuje wysokiej jakosci komponenty w przystępnej cenie. Ekipa montazowa poprostu fachowcy, pozazdroscic takich pracowników. Profesjonalne podejście do klienta. Instalacja zamontowana, działa bezzarzutu. Miałem kilkanaście wycen i rozmów z przedstawicielami firm. Greenenerga zrobila na mnie najlepsze wrażenie. Nie żałuje decyzji.

check Polecam Greenenerga Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Rafał, Ćmielów. Dodano: 4/15/2020

Firma rzetelna, od samego początku rzeczowe podejście do projektu i jego realizacji...najważniejsza sprawa to kontakt miła obsługa... personel biurowy i techniczny ...terminowość...dwa dni i działa.... no i oczywiście patrząc technicznie bez zastrzeżeń bez bałaganu itd...oceniam firmę bardzo wysoko....

check Polecam Greenenerga Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Tomasz, KRZEMIENICA. Dodano: 4/3/2020

Rewelacyjny kontakt ,oferta kompleksowa i szybko kilka wariantów, terminy zgodnie z umową ,profesjonalnie i cierpliwie instalatorzy odpowiadali na moje pytania, szkolenie po instalacji wzorowe, dokumenty do ręki i skan do PGE. Od wczoraj mam licznik dwukierunkowy -18kWh wyprodukowane.

check Polecam Greenenerga Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Greenenerga Polska z dn. 4/7/2020

Panie Tomaszu - bardzo dziękujemy za przesłanie opinii

location Recenzent: Grzegorz, Niechobrz. Dodano: 3/31/2020

Jest to druga instalacja jaka założyłem jednak pierwsza w firmie Greenenerga. Mogę więc porównać dwie instalacje bo są na tych samych komponentach. Jeżeli chodzi o ekipę to 10 na 10 w porównaniu z wcześniejsza ekipą z firmy SOLARTIME to lata świetlne. Obsługa dokumentów i umowy - 10 na 10 w pełni zdalnie bez konieczności spotykania się i tracenie niepotrzebnie czasu. Termin 10 na 10 od podpisania umowy do realizacji 3 tygodnie w porównaniu z poprzedmin wykonawcą który potrzebował 2 i pół miesiąca na realizację a 3 i pół miesiąca z złożeniem dokumentów do Zakładu energetycznego. Co prawda jeszcze nie złożyłem dokumentów o dofinansowanie ale jestem przekonany że nie będzie z tym problemu Polecam Greenenerga jak firmę godną zaufania i wyposażoną w profesjonalny własny serwis.

check Polecam Greenenerga Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Greenenerga Polska z dn. 4/7/2020

Panie Grzegorzu - bardzo dziękujemy za przesłanie opinii

location Recenzent: Andrzej, Mikus. Dodano: 3/28/2020

Bardzo dobra firma. Oferta w porównaniu do innych cenowo przystępna, ale biorąc pod uwagę jakość sprzętu była najlepsza. Montaż sprawny, wszystkie papierki dostałem przygotowane. Za rok zakładam na drugim budynku i też skorzystam z tej firmy

check Polecam Greenenerga Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Greenenerga Polska z dn. 4/7/2020

Panie Andrzeju - bardzo dziękujemy za przesłanie opinii

location Recenzent: Zdzisław, Ulanów. Dodano: 3/4/2020

Obsługa administracyjna bardzo uprzejma, monterzy profesjonalni, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Przed instalacją fotowoltaiki - 3kWp rozmawiałem z przedstawicielami różnych firm. Spośród kilkunastu Greenenerga zaoferowała najkorzystniejsze warunki finansowe oferując przy tym podzespoły o bardzo dobrych parametrach technicznych i bardzo profesjonalną ekipę montażowa. Bardzo dziękuję za współpracę i serdecznie polecam.

check Polecam Greenenerga Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Greenenerga Polska z dn. 4/7/2020

Panie Zdzisławie - bardzo dziękujemy za przesłanie opinii

location Recenzent: Paweł, Lublin. Dodano: 3/2/2020

Instalacja wykonana przez Greenenerga Polska bardzo profesjonalnie. Świetna obsługa nie spodziewałem się że są jeszcze takie firmy w Polsce . Bardzo dziękuję całemu zespołowi

check Polecam Greenenerga Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Piotr, Boguchwała. Dodano: 2/14/2020

Właśnie firma zakończyła u mnie montaż w ubiegłym tygodniu na domku 4 kW i jestem zadowolony, wszystko w jak najlepszym porządku, szybko, sprawnie, oferta przyszła szybko i pan instalator widać że zna się na rzeczy, doradził co gdzie i teraz czekam tylko na zakł energetyczny

check Polecam Greenenerga Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Greenenerga Polska na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Greenenerga Polska?