Menu

Solar City PV

Zajmujemy się fotowoltaiką, bo to nasza pasja. Porozmawiaj z nami i zobacz, czy jesteśmy odpowiednim partnerem dla Twojej inwestycji.

5-15 pracowników

>500 realizacji

location-dark Sokołów Małopolski

Zajmujemy się fotowoltaiką, bo to nasza pasja. Porozmawiaj z nami i zobacz, czy jesteśmy odpowiednim partnerem dla Twojej inwestycji.
„Celem naszej firmy jest profesjonalny i fachowy montaż najnowocześniejszych systemów odnawialnych źródeł energii w tym instalacji fotowoltaicznych typu on-grid, off-grid (hybrydowych z magazynami energii) a także stacji ładowania dla bezemisyjnych samochodów elektrycznych (EV). Bazując na ogromnym doświadczeniu (blisko 500 zrealizowanych inwestycji) doradzamy, projektujemy i instalujemy z myślą o najwyższej jakości wykonywanych usług. Klientów zainteresowanych obniżeniem rachunków za energię elektryczną lub podniesieniem atrakcyjności swojej nieruchomości poprzez montaż stacji ładowania EV (centra handlowe, stacje benzynowe, myjnie, parkingi w centrach miast) zapraszamy do kontaktu.”

Solar City PV pracuje z producentami:

Solar City PV korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Solar City PV

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Solar City PV

Adres Solar City PV

Rynek 45, 36-140 Sokołów Małopolski

Solar City PV - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Solar City PV

Solar City PV nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Solar City PV na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Solar City PV?