Menu

Solego

Solego to zgrany zespół fachowców, który pomoże Ci w wyborze optymalnego sprzętu fotowoltaicznego. Od kilkunastu lat doradzamy naszym klientom i dostarczamy doskonałej jakości produkty wiodących firm na rynku odnawialnych źródeł energii.

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Głogów Małopolski

Specjalizujemy się w realizacji i zarządzaniu projektami związanymi z instalacjami fotowoltaicznymi od mikroinstalacji aż po farmy. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestorską, a każde działanie jest wykonywane na bazie najbardziej wydajnych i sprawdzonych technologii. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na najwyższej jakości obsługi, a dostawcy są starannie dobierani, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość produktów oraz dostarczeniu najnowszych technologii przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Współpracujemy ze światowymi liderami, specjalizującymi się w produkcji elementów instalacji fotowoltaicznych. Nie stosujemy chińskich, nieznanej jakości zamienników. Taka polityka firmy wpływa pozytywnie na długie lata pracy zamontowanych przez naszą firmę produktów. Służymy pomocą na każdym etapie inwestycji. Współpracując z Solego każdy może mieć pewność, że osiągnie maksymalny zysk i zadowolenie.

Od samego początku naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość i chcemy być kojarzeni jako profesjonalny wykonawca, godny zaufania. W naszej firmie nie ma nikogo przypadkowego. Stale szkolimy się i mamy jasny cel – najwyższa jakość świadczonych usług. Ty na naszym perfekcjonizmie tylko zyskasz. Jeżeli możemy przez jakiekolwiek działania potwierdzać nasz profesjonalizm, to zawsze chętnie to robimy.

Dokonując tak ważnego wyboru decyduj świadomie! Wybierając Solego, jeszcze przed podjęciem decyzji otrzymasz profesjonalną i rzetelną analizę, która jasno wskaże wysokość inwestycji i przewidywane zyski. Dzięki takiemu rozwiązaniu podejmiesz decyzję w oparciu o fakty a nie obietnice. Dzięki temu wybór instalacji w Solego będzie w pełni świadomy i racjonalny.

Jak to możliwe? W odróżnieniu od innych dostawców elektrowni fotowoltaicznych, już na etapie rozmów z klientem koncentrujemy się nie tylko na sprzedaży i instalacji ale głównie na wyznaczaniu konkretnych osiągalnych celów. Doświadczeni specjaliści przeprowadzą rzetelną analizę nakładów kosztów do korzyści, jakie osiągniesz dzięki instalacji fotowoltaicznej Solego. Tajnikiem sukcesu analizy jest indywidualne podejście do każdego klienta.

Solego to profesjonalny partner zajmujący się projektowaniem oraz montażem nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Oferujemy dopasowane i sprawdzone rozwiązania oraz kładziemy nacisk na maksymalną wydajność systemu podczas jego projektowania. Pomagamy w realizacji wszystkich formalności prawnych i administracyjnych.

Solego pracuje z producentami:

Solego korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Solego

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Solego

Adres Solego

Rudna Mała 47p, 36-060 Głogów Małopolski

Solego - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Solego

Solego nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Solego na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Solego?