Menu

Sun Flash Energy

Kompleksowa realizacja usług w zakresie fotowoltaiki, doradztwo, pozyskanie środków, projekt, optymalizacja, instalacja oraz montaż paneli fotowoltaicznych u klienta

1-5 pracowników

>500 realizacji

location-dark Mielec

Firma z doświadczeniem. Oferujemy sprawdzone, skuteczne i markowe rozwiązania gdyż wiemy jak ważne jest to aby nasza i Państwa realizacja pracowała na siebie bezawaryjnie przez lata. Nasze panele fotowoltaiczne i instalacje to doskonały wybór. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, jesteśmy w branży od wielu lat i obecnie jako Sun Flash Energy kompleksowo pomagamy naszym klientom zrealizować marzenia.

Doskonale wiemy i znamy pocentjał naszych paneli fotowoltaicznych, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jakie docelowe oszczędności mogą dla Państwa wygenerować. Jednak każdy projekt jest inny, każde miejsce jest inne i w zależności od potrzeb, zużycia energii przygotujemy dla Państwa dokładne kalkulacje z tym związane. Polecamy więc serdecznie kontakt z biurem w celu omówienia ogólnych potrzeb, dokonania projektu, optymalizacji a co za tym idzie dokładnego wyliczenia kosztów i zwrotu. Pomagamy także w dokumenetacji dla dofinansowań. Głównie nasza firma to fowoltaika Mielec i okolice, jednak działamy także w innych obszarach i regioniach. Instalacje naziemne oraz nad-ziemne, kompleksowa oferta.

Sun Flash Energy pracuje z producentami:

Sun Flash Energy korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Sun Flash Energy

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Sun Flash Energy

Adres Sun Flash Energy

aleja Niepodległości 2/7, 39-300 Mielec

Sun Flash Energy - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Sun Flash Energy

Sun Flash Energy nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Sun Flash Energy na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Sun Flash Energy?