Menu

Elstar Electric

Projektowanie, montaż i serwis OZE. Farmy fotowoltaiczne. Mini elektrownie. Kompleksowe instalacje PV. Elektrownie wiatrowe. Układy Samoczynnego Załączania Rezerwy. Magazyny Energii. Elektrociepłownie na biomasę. Zestawy kogeneracyjne.

6 lat doświadczenia

1-5 pracowników

>500 realizacji

location-dark Kielce

Mamy doświadczenie w budowie farm słonecznych w Belgii i Niemczech. Zajmujemy się projektowaniem, obliczaniem przychodów, budową, konserwacją i naprawami.
W przypadku paneli słonecznych nasze usługi obejmują instalacje na dachach, instalacje naziemne i wiaty słoneczne.

Oprócz instalacji fotowoltaicznych posiadamy wydzielone działy zajmujące się;

- prefabrykacją, projektowaniem i wykonawstwem rozdzielni niskiego i średniego napięcia
- automatyką przemysłową
- doradztwem technologicznym i technicznym
- projektowaniem w obszarze instalacji elektrycznych w przemyśle i górnictwie
- wykonawstwem instalacji elektrycznych i przygotowaniem produkcji elektromontażowej

Historia firmy.

Grupa Elstar swoje początki datuje na rok 1986 r., przy czym koronna działalność grupy funkcjonująca pod nazwą Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric A. Bygar rozpoczęła świadczenie usług w 2001 roku. Na przestrzeni lat Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric A. Bygar wykonywało sukcesywnie liczne dostawy rozdzielni niskiego napięcia dla stałych i periodycznych klientów, jak również realizowało budowy w obszarze elektrycznym, automatyki i projektowym na rzecz m.in. przemysłu ciężkiego, spożywczego, górnictwa odkrywkowego, obiektów hydrologicznych i przepompowni oraz obiektów sportowych i kubaturowych.

Wraz z rozwojem firmy, poszerzaniem kadry pracowniczej i naturalną wymianą pokoleniową naturalną koleją rzeczy było utworzenie grupy, której centrum od 2018 roku jest spółka Elstar Electric Sp. z o. o. Od czasu utworzenia spółki, z sukcesami zrealizowała ona projekty inwestycyjne przede wszystkim w obszarze specjalistycznych prac elektrycznych dedykowanych dla górnictwa, przemysłu spożywczego oraz fotowoltaiki. Spółka Elstar Electric Sp. z o. o. prowadzi działania mające na celu intensyfikację kształcenia kadr i w tym celu powołała działy mające odrębne specjalizacje.

Z powodzeniem spółka rozwija eksport prowadząc prace elektryczne poza granicami kraju, na rzecz klientów zagranicznych, jak i dostawy produktów grupy Elstar. Obecnie grupa Elstar z racji sprawnego rozwoju zmierza ku założeniu holdingu firm zajmujących się świadczeniem dedykowanych, wysoko specjalistycznych usług dla każdego z poszczególnych, obsługiwanych sektorów.

 

 

Elstar Electric pracuje z producentami:

Elstar Electric korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Elstar Electric

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Elstar Electric

Adres Elstar Electric

Batalionów Chłopskich 71, 25-671 Kielce

Elstar Electric - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Elstar Electric

Elstar Electric nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Elstar Electric na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Elstar Electric?