Menu

ENERGE Piotr Łukaszek

Oferujemy kompleksowe usługi w dziedzinie projektowania i instalacji elektrowni fotowoltaicznych. Jeśli myślisz o założeniu domowej elektrowni fotowoltaicznej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

10 lat doświadczenia

1-5 pracowników

>500 realizacji

location-dark Staszów

Nasza firma działa na rynku odnawialnych źródeł energii od 2014 roku. Projektujemy więc i instalujemy elektrownie fotowoltaiczne w województwie świętokrzyskim oraz regionach sąsiednich już od wielu lat. Przez ten czas zgromadziliśmy wiele cennego doświadczenia, co w połączeniu z szeroką wiedzą na temat instalacji fotowoltaicznych i konkurencyjnymi cenami, pomogło nam uzyskać pozycję lidera branży OZE. W skład naszego zespołu wchodzą wyłącznie doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy starają się zawsze wychodzić na przeciw oczekiwaniom klienta i dbać o wysoki poziom jego zadowolenia. Dzięki temu zgromadziliśmy już wielu usatysfakcjonowanych klientów, którym domowe elektrownie fotowoltaiczne pomogły nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale też zadbać o środowisko.

ENERGE Piotr Łukaszek pracuje z producentami:

ENERGE Piotr Łukaszek korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Adres ENERGE Piotr Łukaszek

Tadeusza Kościuszki 6b, 28-200 Staszów

ENERGE Piotr Łukaszek - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o ENERGE Piotr Łukaszek

ENERGE Piotr Łukaszek nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz ENERGE Piotr Łukaszek na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz ENERGE Piotr Łukaszek?