Menu

Feniks trade

 Naszym klientom polecamy najlepsze możliwe rozwiązania,priorytetem jest jakość i bezpieczeństwo gdyż system PV ma za zadanie pracować i dawać korzyść min 25 lat. Aby zrealizować to zadanie muszą być zastosowane produkty najwyższej jakości.

8 lat doświadczenia

1-5 pracowników

100-500 realizacji

location-dark Wąchock

Wspólpracjemy tylko z wykonawcami gwarantującymi najwyższą jakość wykonywanych usług,posiadają wysokie kapitały założycielskie.min 1 mln złotych aby zapewnić serwis również po upływie 5-10 lat i pózniej.Nasze instalacje są zaprojektowane tak, aby były maksymalnie wydajnie, a jednocześnie prezentowały się elegancko na Twoim budynku. Kompleksowo dbamy o każdego klienta, dopasowując ofertę do jego potrzeb. Jesteśmy z Tobą na każdym kroku. Pomagamy w stworzeniu dokumentacji i otrzymaniu dotacji, montujemy instalacje (w około 10 dni), zapewniamy serwis i opiekę po-sprzedażową.Wiemy że życie pisze różne scenariusze dlatego Twoją instalację zabezpieczymy polisą ubezpieczeniową od aktów wandalizmu i zdarzeń losowych w standardzie klient otrzymuje od nas polisę na 3 lata w cenie instalacji. Klient kóry chce opłacić inwestycję ze środków własnych ma możliwość uregulowania należności po montażu to kolejny ukłon w stronę naszych klientów aby spokojnie i bez stresu oczekiwali na dzień montażu.

 

 

Feniks trade pracuje z producentami:

Feniks trade korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Feniks trade

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Feniks trade

Adres Feniks trade

Wielka wieś, 184 184, 27-215 Wąchock

Feniks trade - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Feniks trade

Feniks trade nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Feniks trade na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Feniks trade?