Menu

ATN Energy Fotowoltaika

4.8

(5 ocen)

Top company medal

Najlepiej oceniany

ATN Energy, to kompleksowe instalacje fotowoltaiczne. Posiadamy własny Dział Projektu, ekipy instalacyjne, sieć mobilnych doradców. Cenimy sobie wysoką jakość usług, instalacje powstają tylko na najwyższej jakości komponentach. Oferujemy moduły od polskiego producenta ML System.

location-dark Wrocław

Jesteśmy firmą projektującą oraz montującą nowoczesne instalacje fotowoltaiczne na terenie całej Polski. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego Inwestora. Posiadamy sieć mobilnych doradców techniczno-handlowych którzy zawsze są w stanie pomóc naszym Inwestorom. Wyróżnia nas własny dział projektowy i szkoleniowy. Instalacje są realizowane nie tylko na dachach budynków, również są to konstrukcje naziemne, czy farmy fotowoltaiczne.

W ATN Energy każdy klient otrzymuje ofertę, projekt oraz instalację uszytą na miarę swoich potrzeb. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego Inwestora oraz wysoką jakość usług – instalacje powstają tylko na najwyższej jakości komponentach, dzięki czemu nie martwimy się o przyszłość zrealizowanych instalacji PV, a nasi Klienci mogą spać spokojnie, bez obaw o stabilność konstrukcji.

Oferujemy głównie moduły od polskiego producenta – ML System z 25 letnią gwarancją.

Pomagamy w uzyskaniu ulg oraz dotacji do instalacji fotowoltaicznych, m. in. z programów:

  • mój prąd – dla gospodarstw domowych – budżet programu 1 mld zł.;
  • AGROENERGIA – dla rolników – budżet programu 200 mln zł.;
  • ulga podatkowa do 53 tys. zł.;
  • ulga inwestycyjna dla rolników, czy hodowców – 25% wartości inwestycji.

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia i certyfikaty niezbędne do tworzenia projektów czy przeprowadzania instalacji fotowoltaicznych, m. in. Certyfikaty Instalatora Odnawialnych Źródeł Energii wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Nasza załoga jest rónież świetnie przygotowana pedagogicznie -  prowadzimy zajęcia dla dzieci i młodzieży m. in. w szkołach podstawowych czy w ośrodkach szkolno- wychowawczych.

Wywódzimy się od firmy BUDOTOM, to nasza tzw. firma "matka". Budotom jest pierwszym w Polsce Pro Partnerem Panasonic, montuje najwięcej w kraju pomp Aquarea, jest laureatem w konkursie "Dobre Parktyki w Dobrych rękach", organizowanego przez portal Globenergia. Budotom oferuje rónież instalacje wodnokanalizacyjne, elektryczne, montaż ogrzewania podłogowego, klimatyzacji, czy rekuperacji. 

ATN Energy Fotowoltaika pracuje z producentami:

ATN Energy Fotowoltaika korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje ATN Energy Fotowoltaika

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez ATN Energy Fotowoltaika

Adres ATN Energy Fotowoltaika

ul. Popielskiego 1 1, 52-019 Wrocław

ATN Energy Fotowoltaika - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o ATN Energy Fotowoltaika

top-company-medal

100% POLECANY

4.8
Ilość recenzji: 5

Jakość

5.0

Cena

4.6

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Monika, Wzgórza Trzebnickie. Dodano: 7/27/2020

Komunikacja i doradztwo ze strony przedstawiciela firmy, pana Krzysztofa - na wysokim poziomie. Zgrana ekipa montująca, podłączenie przeprowadzone sprawnie i szybko. Dziękuję i polecam.

check Polecam ATN Energy Fotowoltaika

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Sebastian, Krzyków. Dodano: 7/14/2020

Doradztwo i wykonanie na najwyższym poziomie. Instalacja dobrana pod potrzeby mojego gospodarstwa domowego. Tempo instalacji przeszło moje najśmielsze oczekiwania od kontaktu z handlowcem do montażu minęły niespełna 3 tygodnie. Instalacja wykonana bardzo estetycznie a biorąc pod uwagę że sam falownik umieszczony jest w wiatrołapie a nie w pomieszczeniu technicznym uważam za OGROMNY plus. Ekipa montażowa zgrana i sprytna - z problemami jakie rodziły się w trakcie instalacji poradzili sobie wzorowo (brak kanału technicznego pomiędzy dachem a miejscem zamontowania falownika, brak możliwości wykorzystania komina wentylacyjnego, ukrycie uziomu) . Nic nie szpeci bryły budynku oraz wnętrza domu. Polecam.

check Polecam ATN Energy Fotowoltaika

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Krzysztof, Oleśnica. Dodano: 6/25/2020

Oferta z najlepszych materiałów dostępnych na rynku polskim. Co gwarantuje mi długie i bezawaryjne działanie instalacji i tak naprawdę o to mi chodziło. Gwarancją jest też firma ATN zespól profesjonalnie zorganizowany od pierwszego kontaktu, ofertę projekt po montaż. Pracują na profesjonalnym sprzęcie co mogłem widzieć osobiście, wiedza kultura oraz fachowe doradztwo to nie żadni parciaże, godni polecenia

check Polecam ATN Energy Fotowoltaika

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Monika, Jelcz-Laskowice. Dodano: 6/22/2020

Rzetelna firma, profesjonalne podejście do klienta, montaż przeprowadzony sprawnie. Mają w ofercie komponenty, które nie są najtansze ale z tego co mi wiadomo to liczy się jakość. Instalacja ma się zwrócić po kilku latach a na dobrych komponentach będzie nam służyć na długie lata. Zamontowane moduły ML System, to polski producent z Podkarpacia. Polecamy, godni polecenia handlowcy, maja swój dzial projektu, swoich monterów. To ważne bo wiadomo, że montaż będzie dobrze zrobiony.

check Polecam ATN Energy Fotowoltaika

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Sławomir, Oława. Dodano: 6/3/2020

Jestem mega zadowolony z instalacji, jaką wykonała na dachu mojego domu firma ATN Energy z Wrocławia. Na początku dostałem od P. Krzysztofa ofertę, następnie projekt (dostosowany do tego, co oczekiwałem), ważne dla mnie - kontakt bezpośrednio z projektantem, mogłem dzięki temu dogadać wszystko. Termin montażu ustalony pode mnie (częste wyjazdy i praca poza miejscem zamieszkania). Montaż odbył się zgodnie z planem, a ekipa zasługuje w szczególności na pochwałę. Panowie profesjonalnie wykonali montaż. WAŻNE - montują na dobrych podzespołach - nie będę musiał martwić się o konstrukcję, a moduły są od polskiego producenta i mam na nie 25 lat gwarancji. Montaż - luty 2020. Polecam.

check Polecam ATN Energy Fotowoltaika

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz ATN Energy Fotowoltaika na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz ATN Energy Fotowoltaika?