Instalatorzy paneli fotowoltaicznych w woj. dolnośląskim

Fotowoltaika jest dość popularną branżą w województwie dolnośląskim, gdzie istnieje obecnie kilkadziesiąt firm oferujących instalacje paneli słonecznych, co plasuje ten region w krajowej czołówce. Związane jest to być może z dużą powierzchnią lub dobrym nasłonecznieniem regionu, wynoszącym przeważnie ponad 1000 kWh/m2. Niższe wartości występują natomiast na południu województwa, co nie oznacza, że w tym rejonie panele słoneczne są nieopłacalne.   

Najwięcej przedsiębiorstw świadczących usługi w branży instalacji PV za miejsce swojej siedziby wybrało stolicę Dolnego Śląska - Wrocław. Sporo firm ulokowało się także w okolicach takich miast  jak: Wałbrzych, Świdnica,  Kłodzko,  Legnica, Jelenia Góra, Lubin. 

W województwie dolnośląskim możliwe jest dofinansowanie paneli słonecznych, jednak ze wzglądu na zmieniające się co jakiś czas programy dotacji, polecamy zasięgnąć aktualnych informacji w WFOŚiGW we Wrocławiu i odpowiednim dla Twojej lokalizacji urzędzie miasta, gminy czy starostwie powiatowym. Pomoc możemy uzyskać także we wrocławskim oddziale Banku Ochrony Środowiska (BOŚ). 

Obecnie duża ilość działających instalacji paneli słonecznych różnych wielkości, występuje w okolicach Wrocławia, Kotliny Kłodzkiej, Lubina czy Legnicy. 

Firmy z naszej bazy ,działające na rynku fotowoltaiki, które znajdziesz poniżej, oferują różne ceny paneli słonecznych, dlatego polecamy zamówienie darmowej oferty instalacji PV, która umożliwi Ci wybranie najlepszej firmy.

Kolektorowo.pl

Sadowice

5.0 Najlepiej oceniany

SolarForYou

Wrocław

5.0 Najlepiej oceniany

Sun For You

Bielany Wrocławskie

5.0 Najlepiej oceniany

Energia Plus Gaz o. dolnośląskie

Oleśnica

4.7 Najlepiej oceniany

N energia

Legnica

Solar Projekt Biały&Manikowski Sp. z o.o.

Szczecin

ekoCumulus

Wrocław

PV Instalator Polska Grupa PVGE Oddzial Wroclaw

Wrocław

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone