Menu

ATUM-Energia

Jesteśmy lokalna firmą z Wrocławia od 5 lat zajmujemy się kompleksowym wykonaniem instalacji fotowoltaicznych. W naszej działalności skupiamy się na profesjonalnym i kompleksowym podejściu do klienta w zakresie doradztwa, projektowania, montażu i obsługi instalacji fotowoltaicznych.

1-5 pracowników

>500 realizacji

location-dark Wrocław

Każdej inwestycji poświęcamy to co mamy najcenniejszego czyli CZAS oraz UMIEJĘTNOŚCI. Bezpieczeństwo użytkowania instalacji fotowoltaicznej w dużej mierze zależy od jakości ich wykonania, dlatego zapewniamy najwyższej jakości montaż paneli fotowoltaicznych, wykfalifikowany zespół monterów z wieloletnim doświadczeniem oraz GWARANCJĘ PRAWIDŁOWEJ I BEZPIECZNEJ PRACY INSTALACJI PV. Tworzymy instalacje na domach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych oraz budynkach gospodarczych. Podejmujemy się również trudnych i nietypowych projektów.

Wszystkie nasze realizacje wykonujemy na sprawdzonych komponentach gwarantujących bezawaryjną pracę w całym okresie życia instalacji PV. Po wykonaniu instalacji PV konfigurujemy połaczenie falownika do internetu oraz wykonujemy pełne pomiary elektryczne powykonawcze. 

Wybierając ATUM ENERGIA, wybierasz zespół kompetentnych ludzi, którzy przeprowadzą Cię przez całą drogę związaną z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu. Zaczynając od audytu, przez projekt, montaż oraz kontakt z obecnym dostawcą prądu w celu dopełnienia wszystkich formalności. 

ATUM-Energia pracuje z producentami:

ATUM-Energia korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje ATUM-Energia

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez ATUM-Energia

Adres ATUM-Energia

Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław

ATUM-Energia - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o ATUM-Energia

ATUM-Energia nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz ATUM-Energia na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz ATUM-Energia?