Menu

EcoSun - OZE

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii nieprzerwanie od 2011 r. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i doskonalimy się w tym co robimy, każda nasza instalacja jest skrupulatnie przemyślana i omawiana z inwestorem.

location-dark Sokołów Podlaski

Historia firmy EcoSun - OZE zaczęła się w 2011r. kiedy jedynym ekonomicznie uzasadnionym rozwiązaniem w dziedzinie OZE były słoneczne podgrzewacze wody oraz kolektory słoneczne.

 

W roku 2013 powstała pierwsza instalacja fotowoltaiczna wykonana przez ekipę montażową EcoSun - OZE.

 

W 2014 r. firma EcoSun - OZE przeniosła się z domowego zacisza do biura w którym może przedstawić inwestorowi możliwości jakie wiążą się z inwestycją w Odnawialne Źródła Energii.

 

Długoletnia obecność na lokalnym rynku, pozwoliła na zbudowanie wizerunku firmy godnej polecenia. Wielu klientów wraca po nowe rozwiązania wprowadzane do bogatej oferty. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby naszych klientów w ciepłą wodę użytkową oraz centralne ogrzewanie (słoneczne podgrzewacze wody, kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz maty na podczerwień), energię elektryczną (instalacje fotowoltaiczne, przydomowe turbiny wiatrowe) oraz oświetlenie w technologii LED. Kolejną ofertę jaką zamierzamy wprowadzić będą instalacje klimatyzacji oraz rekuperacji.

 

Do dnia dzisiejszego wykonaliśmy 1231 instalacji kolektorów słonecznych oraz słonecznych podgrzewaczy wody, łącznie 1793,2 kW w instalacjach fotowoltaicznych oraz 1,7 kW w przydomowych turbinach wiatrowych. 250kW w połączeniu kaskadowym pompy ciepła w obiekcie szkoły w Obrytem oraz 93 kW w indywidualnych instalacjach. Pracujemy wyłącznie na renomowanych producentach modułów fotowoltaicznych (SHARP, EGE, LONGi Solar, TrinaSolar, SERAPHIM, GCL, LG, JASolar, AUO, REC), inwerterów (HUAWEI, SofarSolar, Deye, Fronius, SMA, KACO), pomp ciepła (NIBE Biawar, KAISAI).

 

Zapraszamy do współpracy

EcoSun - OZE pracuje z producentami:

EcoSun - OZE korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje EcoSun - OZE

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez EcoSun - OZE

Adres EcoSun - OZE

Franciszka Wilczyńskiego 33, 08-300 Sokołów Podlaski

EcoSun - OZE - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o EcoSun - OZE

EcoSun - OZE nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz EcoSun - OZE na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz EcoSun - OZE?