COVID-19: Czy to dobry czas na inwestycję w fotowoltaikę?

EcoSun - OZE


Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii nieprzerwanie od 2011 r. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i doskonalimy się w tym co robimy, każda nasza instalacja jest skrupulatnie przemyślana i omawiana z inwestorem.

Historia firmy EcoSun - OZE zaczęła się w 2011r. kiedy jedynym ekonomicznie uzasadnionym rozwiązaniem w dziedzinie OZE były słoneczne podgrzewacze wody oraz kolektory słoneczne.

 

W roku 2013 powstała pierwsza instalacja fotowoltaiczna wykonana przez ekipę montażową EcoSun - OZE.

 

W 2014 r. firma EcoSun - OZE przeniosła się z domowego zacisza do biura w którym może przedstawić inwestorowi możliwości jakie wiążą się z inwestycją w Odnawialne Źródła Energii.

 

Długoletnia obecność na lokalnym rynku, pozwoliła na zbudowanie wizerunku firmy godnej polecenia. Wielu klientów wraca po nowe rozwiązania wprowadzane do bogatej oferty. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby naszych klientów w ciepłą wodę użytkową oraz centralne ogrzewanie (słoneczne podgrzewacze wody, kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz maty na podczerwień), energię elektryczną (instalacje fotowoltaiczne, przydomowe turbiny wiatrowe) oraz oświetlenie w technologii LED. Kolejną ofertę jaką zamierzamy wprowadzić będą instalacje klimatyzacji oraz rekuperacji.

 

Do dnia dzisiejszego wykonaliśmy 1231 instalacji kolektorów słonecznych oraz słonecznych podgrzewaczy wody, łącznie 1793,2 kW w instalacjach fotowoltaicznych oraz 1,7 kW w przydomowych turbinach wiatrowych. 250kW w połączeniu kaskadowym pompy ciepła w obiekcie szkoły w Obrytem oraz 93 kW w indywidualnych instalacjach. Pracujemy wyłącznie na renomowanych producentach modułów fotowoltaicznych (SHARP, EGE, LONGi Solar, TrinaSolar, SERAPHIM, GCL, LG, JASolar, AUO, REC), inwerterów (HUAWEI, SofarSolar, Deye, Fronius, SMA, KACO), pomp ciepła (NIBE Biawar, KAISAI).

 

Zapraszamy do współpracy

EcoSun - OZE pracuje z producentami:

EcoSun - OZE współpracuje z następującymi markami w zakresie paneli słonecznych, falowników i materiałów budowlanych.

REC Logo
Sharp Logo
LG Solar Logo
QCells Logo
Trina Solar Logo
Ja Solar Logo
LONGi Logo
SMA Solar Logo
Fronius Logo
Huawei Logo
Jinko Logo
SunPower Logo

Skontaktuj się z EcoSun - OZE


Twoje dane (nigdy nie wyślemy ich nigdzie bez Twojej zgody)
+ Drugi telefon (opcjonalnie)

Lokalizacja instalacji (abyśmy mogli połączyć Cię z firmami w okolicy)

Powiedz nam o swoim projekcie
Czym pokryty jest dach? Czy dom jest w budowie? Czy reprezentujesz firmę?
pln/mies.

  Prześlij moje zapytanie do podobnych firm


  Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności

Twoje dane są bezpieczne

EcoSun - OZE nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone