Menu

EnergiaDom

Wybierając EnergiaDom wybierasz zespół ludzi z pasją i doświadczeniem. Jestesmy częścią grupy DLM-TECH, która realizuje projekty PV na terenie Europy od 2009 roku - 250 MW instalacji na dachach i ponad 0,5 GW instalacji naziemnych! Nasze protfolio jest do dyspozycji klientów!

15 lat doświadczenia

1-5 pracowników

1-20 realizacji

location-dark Wrocław

Realizujemy projekty fotowoltaiczne, których podstawowym celem jest produkcja energii elektrycznej dla klientów indywidualnych. Nasze doświadczenia w projektowaniu i montażu instalacji dachowych oraz naziemnych zdobyliśmy pracując przy wielkich projektach realizowanych przez firmę matkę na terenie niemal całej Unii Europejskiej.

Mieliśmy już okazję poczuć ciepło sycylijskiego słońca, obejrzeć duńskie klocki Lego, zjeść niemieckie bratwursty, posmakować belgijskiej czekolady, pracować w cieniu holenderskich wiatraków, czy też poznać brytyjskie poczucie humoru.

Naszym klientom zapewniamy kompleksowe i indywidualne podejście do każdego projektu. Wykonamy bezpłatny audyt fotowoltaiczny, zapewnimy profesjonalne doradztwo – odpowiemy na każde Twoje pytanie. Dostarczymy i zbudujemy „pod klucz” Twoją instalację fotowoltaiczną i pomożemy pozyskać uzyskać Ci na nią korzystne dofinansowanie. Przygotujemy niezbędną dokumentację oraz pomożemy Ci we wszystkich formalnościach z zakładem energetycznym.

Wybierając EnergiaDom wybierasz zespół ludzi z pasją, doświadczeniem, wyobraźnią i otwartych na współpracę. Jesteśmy dumni z naszych 100MW instalacji na dużych dachach i ponad 0,5 GW instalacji naziemnych!

Instalalcje biznesowe realizowane sa przez spółkę EnergiaPort.

Jesteśmy częścią Grupy DLM-TECH.

EnergiaDom pracuje z producentami:

EnergiaDom korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje EnergiaDom

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez EnergiaDom

Adres EnergiaDom

Gajowicka 95, 53-421 Wrocław

EnergiaDom - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o EnergiaDom

EnergiaDom nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz EnergiaDom na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz EnergiaDom?