Menu

Enkam verified

5.0

(7 ocen)

recommended

Najlepiej oceniany

Specjalizujemy się w branży elektrycznej i niskoprądowej od 2005r. W ostatnich latach, widząc ogromny potencjał odnawialnych źródeł energii, ukierunkowaliśmy się na fotowoltaikę. 

1-5 pracowników

100-500 realizacji

location-dark Wrocław

Nasze usługi świadczymy kompleksowo: od etapu projektowania i koncepcji poprzez montaż, programowanie, uruchomienia oraz serwis po zakończeniu instalacji. Pracujemy głównie na terenie dolnego śląska. Każdemu klientowi poświęcamy dużo czasu, poznając potrzeby i dobierając najlepsze rozwiazania. Po każdej instalacji załatwiamy formalności z dostawcą energii i pomagamy przy dotacji z programu "Mój Prąd" lub "Czyste Powietrze". Współpracujemy z wieloma dostawcami. Chętnie podejmujemy się niestandardowych projektów.

Rekomendowany instalator

Ten instalator jest doświadczony na rynku fotowoltaicznym. Ponadto, uzyskał dobre opinie od klientów

Top company
  • Pracuje tylko na sprawdzonych komponentach
  • Posiada certyfikaty UDT i SEP
  • Posiada sprawdzone pozytywne opinie od byłych klientów
  • Ranking co najmniej 4.5 / 5

Enkam pracuje z producentami:

Enkam korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Enkam

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Enkam

Adres Enkam

Poświęcka 53/7, 51-128 Wrocław

Enkam - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Enkam

recommended

100% POLECANY

5.0
Ilość recenzji: 7

Jakość

5.0

Cena

5.0

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Radosław, Radwanice. Dodano: 10/27/2021

Bardzo dobra współpraca z firmą Enkam. Instalacja wykonana sprawnie, szybko i przedewszystkim terminowo. Dzięki sprawnemu załatwieniu formalności przez firmę Enkam już po tygodniu od instalacji mogłem uruchomić instalację fotowoltaiczną.

check Polecam Enkam

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Jagoda, Polanica-Zdrój. Dodano: 8/12/2021

Bardzo dobry kontakt z niezwykle profesjonalnym doradcą, Kompetentna, sprawna i rzeczowa ekipa.

check Polecam Enkam

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Jarek, Polanica-Zdrój. Dodano: 8/12/2021

Bardzo solidna firma, świetny kontakt z przedstawicielem, rzetelna wycena, konkretne doradztwo, usługa w pełni dostosowana do naszych potrzeb, super profesjonalna ekipa. Sam proces instalacji przebiegł niezwykle sprawnie i szybko.

check Polecam Enkam

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Jacek, Wrocław. Dodano: 6/7/2021

Minelo ponad miesiac od instalacji i wszystko wsakzuje ze to był dobry wybór. Opieka posprzedazna wzorowa. Serwis przed i w trakcie montazu bardzo dobry. Instalacja elektryczna wykonana wzorowo i zgodnie ze sztuką. Jak bywa w zyciu drobne usterki sie pojawily, ale zostaly rownie szybko i bez problemu usuniete. Mysle ze moge z czystym siumieniem polecic ENKAM. Poza tym cena byla bardzo konkurencyjna, bo mialem w reku 5 innych ofert. Doradca handlowy zrobił dobre wrażenie, bo poswiecił mi najwiecej czasu i wyjasnil wszystko jak "krowie na rowie". Nie jestem laikiem w tym temacie, ale to miło widziec zaangazowanie i dobrą pomoc techniczną

check Polecam Enkam

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Robert, Brzezina. Dodano: 5/10/2021

Bardzo solidna firma. Profesjonalna wycena i oferta, duże kompetencje całej ekipy. Sprawna i szybka realizacja. Od podpisania umowy do realizacji minęło 2 tygodnie. Fachowa pomoc przy dokumentacji. Profesjonalna ekipa montażowa. Prace wykonane czysto i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Szczerze polecam :)

check Polecam Enkam

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Patrycja, Mękarzowice. Dodano: 3/30/2021

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Enkam. Pan Kamil wszystko mi wyjaśnił, doradził i dopiął szczegółów. Współpraca z Enkam to czysta przyjemność. Pan Kamil ma bardzo elastyczne podejście do klienta, potrafi świetnie spersonalizować ofertę. Nadzoruje kazdy etap inwestycji i dba o to, by wszystko przebiegło bez zarzutu- to ogromny komfort. Dodatkowo zajmuje się wszystkimi formalnościami. Reprezentuje klienta również w Tauronie. Enkam bezwarunkowo jest firmą, z ktorą będę chciała współpracować w przyszłości w związku z nowymi inwestycjami. Wszystko na 5. Wielkie dziękuję dla Pana Kamila i ekipy montażowej, Do zobaczenia :-)

check Polecam Enkam

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Maciej, Wrocław. Dodano: 3/14/2021

Jestem świeżo po założeniu instalacji przez firmę Enkam. To co przekonało mnie do podpisania z nimi umowy to przede wszystkim podejście Pana Kamila do klienta i jego wiedza techniczna. Z duża cierpliwością tłumaczył mi różne aspekty techniczne instalacji takie jak praca w częściowym zacienieniu (i potrzeba optymalizatorów), brak prądu z invertera gdy nie ma wzorca z sieci, itp. Drugim czynnikiem który mnie przekonał była sama oferta. Konkurencyjna cenowo (a porównałem ok 8 różnych ofert) oraz w rozsądny sposób wyliczająca co składa się na cenę. Sam montaż wykonany przez podwykonawcę, o czym byłem informowany wcześniej, też bez zarzutu. Przez 2 dni 3 instalatorów ogarnęło temat. Sama ekipa też wzorowa. Na koniec Pan Kamil złożył w moim imieniu zgłoszenie instalacji do sprzedawcy prądu (w moim wypadku Tauron) i po kilku dniach dostałem potwierdzenie, że mogę uruchamiać instalację. Na koniec dodam, że w przyszłości planuję rozbudowę instalacji i pierwsze kroki skieruje właśnie do Enkam, co chyba najlepiej podsumowuje całą współpracę.

check Polecam Enkam

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Enkam na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Enkam?