Menu

enON fotowoltaika - energia odnawialna

Na bazie wieloletniego doświadczenia w branży półprzewodników (LEDy i fotowoltaika), oraz wiedzy praktycznej naszych instalatorów, projektujemy, dostarczamy i instalujemy niezawodne systemy siłowni fotowoltaicznych dla Prosumenta i Biznesu. Realizujemy kompleksowe projekty.

4 lat doświadczenia

1-5 pracowników

1-20 realizacji

location-dark Kryniczno

enON.com.pl

enON fotowoltaika - energia odnawialna

Na bazie wieloletniego doświadczenia w branży półprzewodników (LEDy i fotowoltaika), oraz wiedzy praktycznej naszych instalatorów, projektujemy, dostarczamy i instalujemy niezawodne systemy siłowni fotowoltaicznych dla Prosumenta i Biznesu. 

Każdy Prosument - osoba fizyczna montująca fotowoltaikę na dachu własnego domu, lub gruncie własnej posesji, na cele produkcji prądu na własne potrzeby oraz Klient biznesowy - firma inwestująca w siłownię fotowoltaiczną na cele optymalizacji kosztowej pozyskania energii do funkcjonowania przedsiębiorstwa - otrzymuje pełne wsparcie na każdym etapie realizacji jego instalacji fotowoltaicznej.

Jak działamy:

1. Audyt - Na bazie szczegółowej Karty Audytu Technicznego rozmawiamy o aktualnych i przyszłych potrzebach energetycznych, wspieramy merytoryczne i techniczne, a na podstawie zebranych informacji przedstawiamy warianty realizacji siłowni fotowoltaicznej.

2. Koncepcja i wycena instalacji - Proponujemy zindywidualizowaną i wariantową ofertę instalacji fotowoltaicznej, odpowiadającą obecnym i przyszłym potrzebom Klienta

3.Dostawa i montaż - Dzięki własnemu magazynowi z najważniejszymi komponentami oraz własnej ekipie instalacyjnej, szybko i sprawnie dostarczamy i instalujemy siłownię fotowoltaiczną na dachu, lub gruncie obok budynku Klienta

4.Wymiana licznika energii - W imieniu Klienta składamy wniosek o wymianę licznika na dwukierunkowy, umożliwiający połączenie siłowni fotowoltaicznej z siecią przesyłową lokalnego operatora; następnie wysyłamy dokumenty do NFOŚiGW po dofinansowanie z programu „Mój Prąd"

5.Finansowanie i ubezpieczenie - Nasi Partnerzy zaproponują dogodne kredytowanie dla osoby prywatnej, lub leasing dla firm, na całą instalację oraz ubezpieczenie siłowni

 

enON fotowoltaika - energia odnawialna pracuje z producentami:

enON fotowoltaika - energia odnawialna korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje enON fotowoltaika - energia odnawialna

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez enON fotowoltaika - energia odnawialna

Adres enON fotowoltaika - energia odnawialna

Parkowa 41, 55-114 Kryniczno

enON fotowoltaika - energia odnawialna - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o enON fotowoltaika - energia odnawialna

enON fotowoltaika - energia odnawialna nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz enON fotowoltaika - energia odnawialna na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz enON fotowoltaika - energia odnawialna?