Menu

Evolive Technologies verified

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług montażu paneli fotowoltaicznych o wysokim standardzie. Nasza specjalizacja obejmuje nie tylko montaż paneli fotowoltaicznych, ale również kompleksowe projektowanie instalacji, precyzyjny dobór optymalnych rozwiązań oraz wszechstronne wsparcie na każdym etapie inwestycji.  Angażujemy się w cały proces inwestycyjny, zapewniamy:dobór sprawdzonych komponentówprecyzyjny montażwsparcie przy uzyskaniu dofinansowaniakompleksową obsługę posprzedażową i serwisową

5-15 pracowników

101-500 realizacji

location-dark Wrocław

Na wysoką jakość oferowanych przez nas usług wpływa doświadczony zespół profesjonalistów oraz wykorzystanie w naszych instalacjach komponentów najwyższej jakości:

  • Moduły fotowoltaiczne Bauer Solar to zaawansowane technologicznie panele w technologii bifacial N-Type (wykorzystują do dodatkowej produkcji energii światło odbite, dzięki czemu produkcja wzrasta nawet o 30% w stosunku do modułów tradycyjnych). Producent oferuje najdłuższą na rynku gwarancje produktową na 30 lat oraz gwarancję wydajności na poziomie 87% po 30 latach pracy.
  • Moduły fotowoltaiczne DAH Solar wyróżniają się innowacyjną technologią FULL SCREEN, która pozwala na wzrost produkcji energii elektrycznej nawet o 15% w stosunku do paneli tradycyjnych, dzięki zmniejszonej sedymentacji zabrudzeń i śniegu.
  • Falowniki Hypontech zaprojektowane zostały na podstawie najnowszych podzespołów elektronicznych renomowanych producentów, co dało możliwość nie tylko uproszczenia budowy i zmniejszenie masy urządzenia, ale przede wszystkim wpłynęło na wysoką niezawodność. Bardzo wysoka maksymalna sprawność na poziomie 98,6% oraz 12-letnia gwarancja podstawowa sprawiają, że falowniki Hypontech stały się czarnym koniem wśród falowników stringowych.

Evolive Technologies pracuje z producentami:

Evolive Technologies korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Evolive Technologies

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Evolive Technologies

Adres Evolive Technologies

Piłsudskiego 74/320, 50-020 Wrocław

Evolive Technologies - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Evolive Technologies

Evolive Technologies nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Evolive Technologies na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Evolive Technologies?