Menu

Fox Solution UG

Think Different... Be Eco! Firmowe Motto stworzone z myślą o naszych klientach, by byli w pełni świadomi korzyści, jakie niesie ze sobą  "Be Eco!"  tryb życia. Team Fox Solution    

17 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Lubin

Think Different...Be Eco!  to  :

  • Nowoczesne rozwiązania w fotowoltaice     

Nasz zespół specjalistów i doradców kompleksowo zadba o Twoją inwestycję. Na bieżąco monitorujemy rynek OZE i oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie PV a także uczestniczymy w pilotażowych instalacjach PV na świecie.

  • Indywidualne podejście do klienta

Przeprowadzimy szczegółowy, bezpłatny audyt, aby jak najlepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Chcesz wiedzieć więcej o fotowoltaice? Skorzystaj z doświadczenia naszych doradców, którzy przygotują ofertę idealnie dopasowaną do Twojego dachu .

  • Szybka realizacja projektu

Komfort i satysfakcja klienta to podstawa. Dlatego dbamy o każdy aspekt związany z instalacją fotowoltaiczną w Twoim domu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Bezpiecznie i szybko przeprowadzimy Cię przez cały proces – od wyboru odpowiedniej instalacji przez wypełnienie dokumentów i formalności aż po montaż instalacji . 
Fox Solution wszystkim klientom gwarantuje fachowy i szybki serwis.

  • Wiedza i doświadczenie

Działalność związania z projektowaniem i wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych jest w gruncie rzeczy wypadkową doświadczeń  zdobytych podczas wieloletniej współpracy z takimi podmiotami jak BayWa, Eon, K2, Zimmerman czy BENNING 

Be Eco with US!

Team Fox Solution.

Fox Solution UG pracuje z producentami:

Fox Solution UG korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Fox Solution UG

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Fox Solution UG

Adres Fox Solution UG

Śląska 2, 59300 Lubin

Fox Solution UG - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Fox Solution UG

Fox Solution UG nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Fox Solution UG na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Fox Solution UG?