Menu

Greenenerga Polska o. Wrocław

Greenenerga Polska Sp. z o. o. S. K. od 2015r. z pasją tworzy nową rzeczywistość!  Rynek odnawialnych źródeł energii jest wciąż doskonalony, a my aktywnie w nim uczestniczymy, aby zapewnić Państwu bezpieczną, tanią i ekologiczną energię!

location-dark Siechnice

Greenenerga Polska Sp. z o. o. Sp. K. to zgrany zespół pracowników, mających bogate doświadczenie i fachową wiedzę z zakresu odnawialnych żródeł energi. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego każda kolejna instalacja to dla nas ogromna przyjemność! Swoim Klientom oferujemy sprawdzone i najlepsze rozwiązania w zakresie doboru paneli fotowoltaicznych, montażu i doradztwa w zakresie finansowania inwestycji. Działamy na rynku od 2015r i aktualnie rozszerzamy swoją działalność o Dolny Śląsk. 

Posiadamy zespół fachowców, który pomoże Państwu znaleźć najlepsze rozwiązanie w szerokim zakresie odnawialnych źródeł energii (OZE), zarządzać projektami oraz wszystkimi formalnościami administracyjnymi i wspierać Państwa w sprawach techniczno- logistycznych.

Misją naszej firmy jest:

  • aktywne wspomaganie ochrony środowiska i zasobów naturalnych!
  • wspieranie produkcji energii ze źródeł niekonwencjonalnych!
  • rozsądne wybieranie najkorzystniejszych technologii dla naszych klientów!

Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, rzetelnie i profesjonalnie. My po prostu lubimy z Wami pracować! 

Energia elektryczna generowana ze światła słonecznego zasila część potrzeb własnych, generując zarówno efekt ekologiczny w postaci pozyskania czystego źródła prądu nie obarczonego skumulowaną emisją substancji zanieczyszczających, jak też efekt ekonomiczny poprzez ograniczenie zakupu energii z sieci. Inwestor uniezależnia się od dostawców energii i od wzrostu cen energii, związanych z dotowaniem bloków węglowych. Mikroinstalacja fotowoltaiczna dostarcza prąd do wszystkich urządzeń elektrycznych, co przynosi znaczne oszczędności w poborze energii z sieci.

Zapraszamy do kontaktu! Twórz z nami nową, ekologiczną rzeczywistość!

INWESTUJ - KORZYSTAJ - OSZCZĘDZAJ

Zapraszamy również na nasz blog, na którym rozwiewamy wszelkie wątpliwości i tłumaczymy czym jest fotowoltaika, czyli nasza praca : https://greenenerga.wordpress.com

Realizacje Greenenerga Polska o. Wrocław

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Greenenerga Polska o. Wrocław

Adres Greenenerga Polska o. Wrocław

Grabskiego 22, 55-010 Siechnice

Greenenerga Polska o. Wrocław - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Greenenerga Polska o. Wrocław

Greenenerga Polska o. Wrocław nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Greenenerga Polska o. Wrocław na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Greenenerga Polska o. Wrocław?