Menu

KamEnergia

4.5

(2 ocen)

Wybierając KamEnergię stawiasz na profesjonalizm i najwyższą jakość - w branży elektryczej działamy już 15 lat. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć ofertę, która dopasowana jest do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

5-15 pracowników

>500 realizacji

location-dark Wrocław

Przeprowadzamy darmowe i fachowe konsultacje wstępne, na których opowiemy Ci o wszystkich zaletach instalacji fotowoltaicznej. Ofertę przygotowujemy w oparciu o Twoje potrzeby. W naszej firmie zatrudniamy projektanta instalacji, a także architekta aby instalacja była dobrze zaprojektowana. Nasi monterzy mają ponad 8 letnie doświadczenie w montowaniu instalacji fotowoltaicznych co przekłada się na jakość i pewność, że instalacja będzie służyć na lata niezawodnie. Oczywiście mimo dużego doświadczenia posiadamy też polisę OC na 1 mln zł z której jak dotąd nigdy nie musieliśmy korzystać. 

Nasza Firma od kilku lat również instaluje i sprzedaje pompy ciepła. Mamy bardzo duże doświadczenie w tej branży. Posiadamy w swojej ofercie ,pompy sprawdzonych producentów. Zakres oferty jest bardzo szeroki ,ponieważ dysponujemy pompami kilku producentów ,miedzy innymi są to pompy Panasonic, Mitsubschi, Hitachi, Lg, Nibe, Bosch, Haier, Kaisai, Midea, Samsung i wiele innych. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem pompy typu split oraz monoblok. Jesteśmy autoryzowanym punktem serwisowym ,wszystkich producentów pomp ciepła  z naszej oferty. Dla naszych klientów wykonujemy: darmowy audyt ,pomoc w doborze pompy, spersonalizowaną oferta z kosztorysem i projektem, szybki i fachowy montaż, 5-letnia gwarancja na instalacje, pomoc w finansowaniu i kredytowaniu a także pomoc w uzyskaniu  dofinansowania.

Zapraszamy do kontaktu.

 

 

KamEnergia pracuje z producentami:

KamEnergia korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje KamEnergia

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez KamEnergia

Adres KamEnergia

Jeziorowa 23F/1, 51-252 Wrocław

KamEnergia - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o KamEnergia

top-company-medal

100% POLECANY

4.5
Ilość recenzji: 2

Jakość

5.0

Cena

4.5

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Grzegorz, Wierzbno. Dodano: 11/6/2023

Pan Kamil naprawdę spośród wielu, którzy mnie odwiedzili i przedstawili swoje oferty nie był natarczywy oraz przedstawił swoją ofertę w bardzo przejrzysty sposób i cenowo zupełnie przyzwoicie. Co do wykonania (pompa ciepła) - ekipa naprawdę prężna i robotę wykonała ekspresowo - niecałe 3 dni od demontażu starego kopciucha do kompleksowego montażu pompy ciepła oraz podpisania protokołu odbioru. Co do kontaktu - żadnych problemów w sensie nieodbierania telefonów czy zbywania. Kompleksowa pomoc przy złożeniu wniosku o dofinansowanie. Naprawdę polecam.

check Polecam KamEnergia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Patrycja, Trzebnica. Dodano: 8/30/2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni z doradztwa i wykonania nstalacji fotowoltaicznej, w jednym i drugim przypadku nasze oczekiwania zostały spełnione, otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania. Sama instalacja przebiegła szybko i sprawnie.

check Polecam KamEnergia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz KamEnergia na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz KamEnergia?