COVID-19: Czy to dobry czas na inwestycję w fotowoltaikę?

Kolektorowo.pl


5.0 Najlepiej oceniany 4 ocen

Pomożemy Ci wykorzystać naturę aby pracowała na Twoje rachunki.  Nie wiesz jak to działa? Chcesz dowiedzieć się więcej, niż wiesz? Chcesz zainwestować swoje pieniądze? Chcesz uniezależnić się od drastycznych wzrostów cen energii? Skontaktuj się z profesjonalistami w dziedzinie.  

Od lat pomagamy naszym klientom uniezależnić się od rosnących cen energii, opracowujemy wspólnie plan działania. Wiesz, że połączenie pompy ciepła i fotowoltaiki, to zupełnie bezpłatny eksploatacyjnie system grzewczy do Twojego domu? Dom bez rachunków za prąd i ogrzewanie? Tak.

Przygotowujemy rozwiązania szyte na miarę. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie i dobieramy systemy w konsultacji z Tobą. Jesteśmy obecni w każym momencie Twojej inwestycji. Od projektu, przez dobór urządzeń i profesjonalne wykonanie, po przygotowanie koniecznej dokumentacji i złożenie jej w Twoim imieniu. Fotowoltaika, to dziedzina, w której im szybciej zainwestujesz, tym lepiej. To Twoja inwestycja na 30 lat.

Działamy na terenie województwa dolnośląskiego. Bezpłatnie wskażemy Ci możliwości, wyjaśnimy wątpliwości, odpowiemy na pytania, zaproponujemy kierunek działań i przygotujemy wycenę. Nasza specjalizacja, to fotowoltaika i pompy ciepła. Dla Ciebie.

Skontaktuj się z profesjonalistami w dziedzinie.

Skontaktuj się z Kolektorowo.pl


Twoje dane (nigdy nie wyślemy ich nigdzie bez Twojej zgody)
+ Drugi telefon (opcjonalnie)

Lokalizacja instalacji (abyśmy mogli połączyć Cię z firmami w okolicy)

Powiedz nam o swoim projekcie
Czym pokryty jest dach? Czy dom jest w budowie? Czy reprezentujesz firmę?
pln/mies.

  Prześlij moje zapytanie do podobnych firm


  Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności

Twoje dane są bezpieczne

4 ocen

100% POLECANY 5.0

Recenzent: Ireneusz, Szczepanów. Dodano: 7/2/2019

Od pierwszego kontaktu po realizację wszystko przebiegło wzorowo - polecam!

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Recenzent: Janusz S, Wrocław. Dodano: 8/15/2019

Z instalatorów z jakimi miałem kontakt najlepiej zareagował przedstawiciel z Kolektorowo.pl, bardo szybko przyjechał, fachowiec, szybko dogadaliśmy całą instalację jest naprawdę dobrym doradcą również w sprawach finansowych, podpowiada rozwiązania. Zdecydowaliśmy się na tą firmę i ją polecamy

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Recenzent: Alex, Wroclaw. Dodano: 11/26/2019

Doradca bardzo mily, rzetelny i kompetentny. Cena = jakosc w tej firmie,montaz wykonany schludnie i czysto, Ekipa monterow grzecznai z poczuciem humoru.Polecam firme innym

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Recenzent: Zbigniew, Wrocław. Dodano: 1/28/2020

Pan Adam zatelefonował do mnie na początku stycznia. Na wizję lokalną umówiliśmy się na 14 stycznia i od 24 stycznia 14 paneli po 340 W jest już na dachu. W trzy dni założyli je instalatorzy z firmy Kolektorowo.pl pana Adama. Dziękuję za pośrednictwo. Firmę polecam swoim znajomym.

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone