Menu

Kolektorowo.pl

5.0

(5 ocen)

Top company medal

Najlepiej oceniany

Pomożemy Ci wykorzystać naturę aby pracowała na Twoje rachunki.  Nie wiesz jak to działa? Chcesz dowiedzieć się więcej, niż wiesz? Chcesz zainwestować swoje pieniądze? Chcesz uniezależnić się od drastycznych wzrostów cen energii? Skontaktuj się z profesjonalistami w dziedzinie.  

location-dark Sadowice

Od lat pomagamy naszym klientom uniezależnić się od rosnących cen energii, opracowujemy wspólnie plan działania. Wiesz, że połączenie pompy ciepła i fotowoltaiki, to zupełnie bezpłatny eksploatacyjnie system grzewczy do Twojego domu? Dom bez rachunków za prąd i ogrzewanie? Tak.

Przygotowujemy rozwiązania szyte na miarę. Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie i dobieramy systemy w konsultacji z Tobą. Jesteśmy obecni w każym momencie Twojej inwestycji. Od projektu, przez dobór urządzeń i profesjonalne wykonanie, po przygotowanie koniecznej dokumentacji i złożenie jej w Twoim imieniu. Fotowoltaika, to dziedzina, w której im szybciej zainwestujesz, tym lepiej. To Twoja inwestycja na 30 lat.

Działamy na terenie województwa dolnośląskiego. Bezpłatnie wskażemy Ci możliwości, wyjaśnimy wątpliwości, odpowiemy na pytania, zaproponujemy kierunek działań i przygotujemy wycenę. Nasza specjalizacja, to fotowoltaika i pompy ciepła. Dla Ciebie.

Skontaktuj się z profesjonalistami w dziedzinie.

Kolektorowo.pl pracuje z producentami:

Kolektorowo.pl korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Kolektorowo.pl

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Kolektorowo.pl

Adres Kolektorowo.pl

Kolejowa 1E, 55-080 Sadowice

Kolektorowo.pl - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Kolektorowo.pl

top-company-medal

100% POLECANY

5.0
Ilość recenzji: 5

Jakość

5.0

Cena

4.6

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Ryszard, Ligota Mała. Dodano: 10/2/2020

Od 22.09.2020 jestem szczęśliwym właścicielem fotowoltaiki zamontowanej przez firmę KOLEKTOROWO. Już pierwszy mój kontakt z tą Firmą uświadomił mnie, że rozmawiam z profesjonalistami i tak pozostało do końca. Instalacja przebiegła bez żadnych kłopotów. Instalatorzy okazali się bardzo mili, wykonali swoją pracę profesjonalnie, szybko, czysto, fachowo i rzetelnie. Polecam wszystkim tę Firmę

check Polecam Kolektorowo.pl

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Zbigniew, Wrocław. Dodano: 1/28/2020

Pan Adam zatelefonował do mnie na początku stycznia. Na wizję lokalną umówiliśmy się na 14 stycznia i od 24 stycznia 14 paneli po 340 W jest już na dachu. W trzy dni założyli je instalatorzy z firmy Kolektorowo.pl pana Adama. Dziękuję za pośrednictwo. Firmę polecam swoim znajomym.

check Polecam Kolektorowo.pl

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Alex, Wroclaw. Dodano: 11/26/2019

Doradca bardzo mily, rzetelny i kompetentny. Cena = jakosc w tej firmie,montaz wykonany schludnie i czysto, Ekipa monterow grzecznai z poczuciem humoru.Polecam firme innym

check Polecam Kolektorowo.pl

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Janusz S, Wrocław. Dodano: 8/15/2019

Z instalatorów z jakimi miałem kontakt najlepiej zareagował przedstawiciel z Kolektorowo.pl, bardo szybko przyjechał, fachowiec, szybko dogadaliśmy całą instalację jest naprawdę dobrym doradcą również w sprawach finansowych, podpowiada rozwiązania. Zdecydowaliśmy się na tą firmę i ją polecamy

check Polecam Kolektorowo.pl

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Ireneusz, Szczepanów. Dodano: 7/2/2019

Od pierwszego kontaktu po realizację wszystko przebiegło wzorowo - polecam!

check Polecam Kolektorowo.pl

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Kolektorowo.pl na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Kolektorowo.pl?