Menu

Multi Partner Serwis

Multi Partner Serwis działa na rynku od 2017 roku. W roku 2019 stworzyliśmy markę SunTech Polska która działa w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Doradzamy jak wybrać instalacje fotowoltaiczne aby zapewniła Tobie darmową energię słoneczną w domu, biurze, gospodarstwie rolnym.    

location-dark Wołów

Nasz zespół to fachowcy w swojej branży, inżynier zaprojektuje instalację dopasowaną do Twoich potrzeb zużycia energii. Doradcy pomogą Tobie przy wyborze najlepszej instalacji do Twojego domu, firmy, gospodarstwa. Projektanci zadbają o zaplanowanie i wykonanie profesjonalnego projektu, a instalatorzy dokręcą każdą śrubkę aby instalacja służyła wiele lat.

Posiadamy dwie ekipy montażowe co pozwala nam szybko realizować inwestycje średni czas montażu dla instalacji do 10 kW to dwa-trzy dni robocze. Wykonujemy kompleksowe instalacje od projektu, dobór finansowania, wybór paneli fotowoltaicznych, sposób montażu, dostarczenie dokumentacji do dostawcy energii, sprzedaż kompletnych instalacji. Współpraca z nami to kompleksowa obsługa od podpisania umowy z doradcą do uruchomienia instalacji i podłączenie licznika dwukierunkowego przez operatora energii.

Obniż swoje rachunki za prąd dzięki SunTech Polska i produkuj własną energie.

Multi Partner Serwis pracuje z producentami:

Multi Partner Serwis korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Multi Partner Serwis

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Multi Partner Serwis

Adres Multi Partner Serwis

Ścinawska 22a, 56-100 Wołów

Multi Partner Serwis - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Multi Partner Serwis

Multi Partner Serwis nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Multi Partner Serwis na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Multi Partner Serwis?