Menu

Piaf Capital

4.9

(1 ocen)

Top company medal

Najlepiej oceniany

Firma Piaf Capital Sp.z o.o. to dynamicznie działajaca spółka w obszarze OZE. Jesteśmy partnerem ESOLEO i razem tworzymy nowy standard instalacji fotowoltaicznych w Polsce. Mamy w portfelu kilkaset udanych realizacji i zadowowlonych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

1-5 pracowników

>500 realizacji

location-dark Wrocław

Firma Piaf Capital Sp.z o.o. to dynamicznie działajaca spółka w obszarze OZE. Jesteśmy partnerem ESOLEO należącej do Grupy Cyfrowego POLSATU  i razem tworzymy nowy standard instalacji fotowoltaicznych w Polsce. Mamy w portfelu kilkaset udanych realizacji i zadowowlonych klientów. Firma PIAF działa na terenie całej Polski. Naszym klientom oferujemy doskonałe produkty szyte na miarę ich potrzeb. Zaczynajac od fotowoltaiki, porpzez ogrzewanie domu za pomocą mat grzejnych oraz foli na podczerwień a kończąc na ładowarkaach EV do samochodów elektrycznych oraz systemach monitoringu CCTV. Firma działa na rynku od 2016 rako i stale podnosi swoje kompetencje. Działamy tak, aby maksymalnie odciażyć naszych kliejtów z wszelkich formalnosci. Cały proces od początku jest załatwiany przez naszą firmą. Kompletna dokumentacje, zgłoszenie mirkoinstalacji, wnioski o dofinansowania załatwiamy za Ciebie. Nie musisz się o nic martwić. Każda instalacja wykonywana jest z największą starannością. Nad jakością naszych usług czuwa nasz personel, który jest regularnie szkolony. 

Jesli są Państwo zainteresowani inwestycją we własną instalację fotowoltaiczną, zapraszamy do kontaktu. Po zapoznaniu się z Państwa potrzebami przedstawimy niezobowiązujaca ofertę. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego audytu.

Piaf Capital pracuje z producentami:

Piaf Capital korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Piaf Capital

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Piaf Capital

Adres Piaf Capital

Piłsudskiego 74/320, 50-020 Wrocław

Piaf Capital - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Piaf Capital

top-company-medal

100% POLECANY

4.9
Ilość recenzji: 1

Jakość

5.0

Cena

5.0

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Edyta, Nowy Dwor Wejherowski. Dodano: 12/15/2020

Wspolpraca z Piaf Capital na najwyzszym poziomie. Od projektowania po realizacje. Mimo odleglosci, inwestycja na Pomorzu, wszystko przebieglo bardzo sprawnie. Wielkie dzieki ekipie montazowej. Trzeba przyznac, ze znaja sie na rzeczy. Wybor firmy byl kluczowy, inwestycja na dlugie lata, i trafilismy w 10!

check Polecam Piaf Capital

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Piaf Capital na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Piaf Capital?