Menu

SKłady Budowlane Sotra sp.z o.o.

Firma Składy Budowlane Sotra sp.z o.o. poszerzyła swoją o działalność o produkty związane z Odnawialnymi Źródłami Energii w 2022 r. W sprzedaży posiadamy zarówno moduły fotowoltaiczne, falowniki jak i magazyny energii, ładowarki samochodowe oraz carporty. Wyselekcjonowaliśmy samych niezawodnych producentów, starając się, aby nasi klienci byli objęci polską gwarancją. Składy Budowlane Sotra to solidny partner biznesowy, który na rynku dolnośląskim działa już od 2012 roku. 

12 lat doświadczenia

1-20 realizacji

location-dark Wołów

Składy Budowlane Sotra zajmuje się sprzedażą oraz dostawą materiałów dostępnych do wszystkich etapów inwestycji budowlanych. W 2022 r poszerzyliśmy asortyment o produkty związane z transformacją energetyczną, którą nowe budownictwo będzie objęte w nadchodzących latach. Dostarczamy oraz asystujemy w dobrze źródeł energii oraz instalacji fotowoltaicznych. Współpracujemy z najbardziej profesjonalnymi instalatorami w regionie. 

SKłady Budowlane Sotra sp.z o.o. pracuje z producentami:

SKłady Budowlane Sotra sp.z o.o. korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Adres SKłady Budowlane Sotra sp.z o.o.

Ścinawska 13, 56-100 Wołów

SKłady Budowlane Sotra sp.z o.o. - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o SKłady Budowlane Sotra sp.z o.o.

SKłady Budowlane Sotra sp.z o.o. nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz SKłady Budowlane Sotra sp.z o.o. na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz SKłady Budowlane Sotra sp.z o.o.?