COVID-19: Czy to dobry czas na inwestycję w fotowoltaikę?

Sun For You


5.0 Najlepiej oceniany 1 ocen

SUN FOR YOU - ENERGIA DLA BIZNESU Od 2009 roku realizujemy projekty fotowoltaiczne w Polsce i na świecie dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jesteśmy jedną z nielicznych firm posiadających doświadczenie w budowie farm solarnych o dużej mocy.

Nasze pierwsze kroki stawialiśmy na wymagającym rynku europejskim, realizując znaczą część projektów na terenie Francji. Zdobywane latami doświadczenie określa najlepiej liczba 230 – to wartość Mega Watów wybudowanych na nizinach i w rejonach górzystych.

Ukształtowane przez praktykę kompetencje, wypracowane procesy biznesowe i zaufany zespół pozwalają nam wnieść nową jakość na rodzący się rynek Polski, oraz gwarantować sukces inwestycji w fotowoltaikę.

Realizowane przez nas projekty gwarantują niezależność energetyczną, oddalając zagrożenia spowodowane awariami sieci. Alternatywne źródła energii optymalizują koszty, wpływając na rentowność każdego przedsięwzięcia o charakterze biznesowym. 

Naturalnym uzupełnieniem naszej wiary OZE są projekty termomodernizacyjne, wzmacniające postępującą rewolucję w obszarze zarządzania zasobami energetycznymi przedsiębiorstw i instytucji. 

Nasze instalacje dla klientów biznesowych uniezależniają od postępujących wzrostów cen energii. Udział kosztów wytworzenia produktu lub usługi ma fundamentalne znaczenie dla każdego biznesu. Wg Instytutu Energii Odnawialnej, począwszy do 2019 podmioty działające na terenie Polski, będą zmagać się ze wzrostem kosztów zakupu energii na poziomie od 20% do 60%.

Czynnik ten będzie miał fundamentalne znaczenie dla polityki kosztowej oraz skali rentowności. Jedną z form zabezpieczenia się przed obniżeniem rentowności na skutek wzrostu kosztów energii elektryczne, jest wprowadzenia rozwiązań zmierzających do samowystarczalności lub skutecznego ograniczenia zakupu drogiej energii elektrycznej.

Fotowoltaika dla biznesu to zdecydowanie najkrótszy czas zwrotu z inwestycji, ze względu na szczytową moc produkcji oraz wykorzystanie energii przypadające w trakcie dnia. Oszczędności w postaci energii niewykorzystanej podczas dni wolnych można odsprzedać do sieci energetycznej, generując dodatkowy przychód.

Skontaktuj się z Sun For You


Twoje dane (nigdy nie wyślemy ich nigdzie bez Twojej zgody)
+ Drugi telefon (opcjonalnie)

Lokalizacja instalacji (abyśmy mogli połączyć Cię z firmami w okolicy)

Powiedz nam o swoim projekcie
Czym pokryty jest dach? Czy dom jest w budowie? Czy reprezentujesz firmę?
pln/mies.

  Prześlij moje zapytanie do podobnych firm


  Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności

Twoje dane są bezpieczne

1 ocen

100% POLECANY 5.0

Recenzent: Tomasz Leśmian, Piła. Dodano: 7/1/2019

Szybki kontakt, szybka oferta, szybka realizacja. 3 x TAK! Polecam!

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone