Menu

WM Media Services

Zajmujemy się sprzedażą i montażem paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Obsługujemy klienta kompleksowo.

1-5 pracowników

>500 realizacji

location-dark Trzebnica

WM Media Services i Grupa Polska-fotowoltaika.tech została Strategicznym Partnerem największego polskiego producenta paneli fotowoltaicznych i bierze udział w kampanii #WłączPolskiePV.pl .Jest to ogólnopolska akcja skierowana nie tylko do osób związanych z rynkiem fotowoltaicznym, lecz do wszystkich Polaków.

Jej celem jest zachęcanie do WŁĄCZania się w inicjatywy wspierające polskich wytwórców fotowoltaiki oraz firm, które stawiają na krajowe produkty PV, poprzez propagowanie postaw ekologicznych i zagadnień związanych z odnawialnymi źródłami energii. ”Jako największy polski producent modułów fotowoltaicznych firma Bruk Bet Solar włączyła się również do projektu „Przemysłowy Panel PV”, zrzeszającego Producentów Urządzeń Fotowoltaicznych. Chcemy współpracować w celu odbudowy lokalnej produkcji związanej z OZE, wspieraniem miejsc pracy oraz inicjatywy Europejskiego Zielonego Ładu. Mamy nadzieję, że nasze działania przyczynią się do zwiększenia odporności przemysłowej i bezpieczeństwa ekonomicznego w naszym kraju.”

Jesteśmy firmą z olbrzymim doświadczeniem i podejmujemy się każdego wyzwania. Posiadamy doświadczenie w montażu systemów fotowoltaicznych oraz wszystkie niezbędne certyfikaty.

Wykonujemy montaże PV na dachu i gruncie. Zostaliśmy jednym z nielicznych partnerów strategicznych firmy Bruk-Bet Solar, która jest największym Polskim producentem modułów PV.

Zajmujemy się projektowaniem systemów fotowoltaicznych oraz instalacją u klienta. Gwarantujemy solidne wykonanie oraz darmową obsługę serwisową.

Jesteśmy instalatorami jak i projektantami tylko Polskich produktów firmy Bruk-Bet Solar. Po instalacji każdy z naszych klientów otrzymuje od nas kompleksowy pakiet dokumentów potwierdzających jakość i moc pojedynczego modułu z możliwością wydłużenia gwarancji produktów.

Działamy bardzo sprawnie, instalacja 10kW zajmuje nam 3-4 dni. Dojazd do klienta, audyt oraz indywidualna wycena są bezpłatne.Pomagamy klientowi w uzyskaniu dofinansowania instalacji fotowoltaicznej w kwocie 5000 zł.

WM Media Services pracuje z producentami:

WM Media Services korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje WM Media Services

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez WM Media Services

Adres WM Media Services

Kościelna 46, 55-100 Trzebnica

WM Media Services - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o WM Media Services

WM Media Services nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz WM Media Services na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz WM Media Services?