Menu

Woltberg Fotowoltaika s.c.

Woltberg Fotowoltaika s.c. to firma zapewniająca usługi w zakresie profesjonalnego doboru i montażu elementów instalacji fotowoltaicznych.

4 lat doświadczenia

5-15 pracowników

20-50 realizacji

location-dark Radlin

Kierując się odpowiedzialnym podejściem do realizacji każdego projektu wykorzystujemy materiały najwyższej jakości gwarantujące efektywność i niezawodność na długie lata. Dbamy o satysfakcję naszych Klientów koncentrując się na stosowaniu nieszablonowych rozwiązań i precyzyjnym wykonaniu powierzonych przedsięwzięć.

W katalogu naszych propozycji znajdują się nowoczesne wiaty solarne. Są to stalowe konstrukcje pokryte panelami fotowoltaicznymi pełniące rolę ekologicznych garaży samochodowych.

Naszym atutem jest kompleksowe spojrzenie na Państwa potrzeby i reagowanie w sposób elastyczny na to, czego Państwo oczekujecie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że teren, na którym pracujemy –Państwa własność- to wartość, o którą należy dbać całościowo. Dlatego oprócz wzorowo wykonanych instalacji bierzemy pod uwagę także inne aspekty. Przykładowo: realizując instalacje gruntowe wykonujemy przekopy ręcznie, by nie niszczyć starannie zaprojektowanej infrastruktury ogrodowej naszych Klientów. Wspomagamy Państwa w organizacji miejsca pod instalację, dopasowujemy je nie tylko pod względem efektywności działania ale także estetyki ogrodu jako całości. Dbamy o porządek i staranność podczas naszych prac. Dbamy o to, co dla Państwa ważne.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Woltberg Fotowoltaika s.c. pracuje z producentami:

Woltberg Fotowoltaika s.c. korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Woltberg Fotowoltaika s.c.

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Woltberg Fotowoltaika s.c.

Adres Woltberg Fotowoltaika s.c.

Sosnowa 15, 44-310 Radlin

Woltberg Fotowoltaika s.c. - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Woltberg Fotowoltaika s.c.

Woltberg Fotowoltaika s.c. nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Woltberg Fotowoltaika s.c. na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Woltberg Fotowoltaika s.c.?