Menu

AM Group Solar

AM Group Solar tworzy zespół ludzi z ponad 14 letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Posiadamy własne ekipy instalatorskie, pracujemy na renomowanych podzespołach. www.amgroupsolar.com

15-50 pracowników

100-500 realizacji

location-dark Łochowo

Posiadamy ponad 14-letnie doświadczenie w projektowaniu, a także realizacji systemów instalacji fotowoltaicznych. Przez okres wielu lat doświadczenie zdobywaliśmy na wielu europejskich rynkach takich jak Niemcy, Francja, a także Austria oraz Holandia, gdzie łącznie w ostatnich latach zbudowaliśmy ponad 7000 kW mocy zainstalowanej w elektrowniach słonecznych. Na rynku krajowym działamy przede wszystkim na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego (Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław i okolice) oraz Pomorskiego (Trójmiasto i okolice). Inwestycje realizujemy wyłącznie własnymi, wykwalifikowanymi ekipami montażowymi. Pracujemy na sprawdzonych podzespołach renomowanych producentów. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji, bazując w znacznej mierze na rekomendacjach zadowolonych klientów.

AM Group Solar pracuje z producentami:

AM Group Solar korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje AM Group Solar

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez AM Group Solar

Adres AM Group Solar

Chmurna 6, 86-065 Łochowo

AM Group Solar - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o AM Group Solar

AM Group Solar nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz AM Group Solar na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz AM Group Solar?