Menu

Fotowoltaika - instalatorzy w woj. Kujawsko-Pomorskim

Fotowoltaika staje się coraz bardziej znanym zjawiskiem również w woj. kujawsko-pomorskim. Energia pozyskiwana z promieni słonecznych jest przyjazna dla środowiska, a Ty jako właściciel mini-elektrowni zyskujesz spore oszczędności. Czy w woj. kujp. opłaca się inwestycja w panele słoneczne? Jak znaleźć dobrą firmę instalującą PV?

W południowej części woj. kujawsko-pomorskiego nasłonecznienie wynosi ponad 1100 kWh/m, w północnej części natomiast jest niższe, w okolicach 1000 kWh/m. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to miejsce wciąż korzystne dla instalacji PV,a poświadcza to ilość gospodarstw zaopatrzonych w panele słoneczne. Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław – to tylko kilka miejscowości w których użytkowane są instalacje PV. Również w mniejszych miejscowościach takich jak: Koronowo, Lubiszyn, Chełmża czy Świecie. Najwyższą produkcję energii słonecznej w ciągu roku, odnotowuje się w Żninie, Ciechocinku oraz Chełmnie.

Gdzie szukać w województwie kuj-pom. firm montujących PV? Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Golub-Dobrzyń, Inowrocław lub Świecie – to najczęściej wybierane siedziby. Pozostałe adresy znajdziesz w liście poniżej.

Dofinansowania dostępne również dla mieszkańców woj. kuj-pom, to praktyczny sposób zmniejszenia kosztów instalacji fotowoltaicznej. Szybciej nastąpi również oczekiwany zwrot z inwestycji. Już w 2017 roku dotacje unijne zostały przyznane dla 46 projektów instalacji OZE. Projekty realizowane są na szkołach i basenach w Bydgoszczy, szkołach w Toruniu, oraz n budynkach prywatnych w Inowrocławiu. Jesteś zainteresowany tematem dofinansowanie: fotowoltaika 2019? Większość dotacji jest przyznawana na szczeblu lokalnym, dlatego po aktualne i szczegółowe informacje, warto udać się do najbliższego Urzędu Gminy lub do WFOŚiGW w Toruniu..

Korzystając z dofinansowania, pamiętaj by wybierać tylko spośród firm certyfikowanych. Poniżej udostępniamy Ci listę niemal 30 instalatorów PV w woj. kujawsko-pomorskim. Jak wybrać najlepszą firmę instalującą panele fotowoltaiczne? Skorzystaj z darmowych ofert instalacji PV, by z łatwością wybrać firmę spełniającą Twoje oczekiwania.

Top company

Rekomendowani instalatorzy fotowoltaiczni

Rekomendowani przez nas instalatorzy paneli fotowoltaicznych zostali sprawdzeni na podstawie ponad 20 kryteriow. Podpisujac z nimi umowe, mozesz byc pewny, ze cały proces pojdzie gładko.

SMARTSOLAR o. Bydgoszcz

location Warszawa

Jeżeli Jesteś zainteresowany budową własnej elektrowni solarnej to zgłoś się do Nas ! Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem instalacji fotowoltaicznych. Załatwiamy również za Państwa wszelkie formalności związane z instalacją.  DARMOWY AUDYT NA MIEJSCU INWESTYCJI !!!

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Energia Capital

location Inowrocław

Energia Capital, rozpoczęła działalność w roku 2016 posiadamy doświadczenie, które pozwala nam wykonać usługę na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wykonanie usługi montażu systemów fotowoltaicznych spełniającej oczekiwania Klienta.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
PLENERGY

location Toruń

Instalacje fotowoltaiczne, farmy fotowoltaiczne dla Klientów indywidualnych i biznesowych - najlepszy sprzęt w konkurencyjnych cenach, szybkie terminy realizacji, dotacje i dofinansowania, bezpłatne audyty nieruchomości

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Energia Taniej

location Grudziądz

Zakres naszej działalności: - instalacje fotowoltaiczne (przygotowania projektu koncepcyjnego, doboru komponentów pomocy w uzyskaniu dotacji, przygotowania dokumentacji dla Zakładu Energetycznego, montażu i serwisu instalacji) - folie grzewcze 

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil

Zobacz którzy instalatorzy pracują w danym mieście w tym województwie