Menu

Fotowoltaika - instalatorzy w woj. Kujawsko-Pomorskim

Fotowoltaika staje się coraz bardziej znanym zjawiskiem również w woj. kujawsko-pomorskim. Energia pozyskiwana z promieni słonecznych jest przyjazna dla środowiska, a Ty jako właściciel mini-elektrowni zyskujesz spore oszczędności. Czy w woj. kujp. opłaca się inwestycja w panele słoneczne? Jak znaleźć dobrą firmę instalującą PV?

W południowej części woj. kujawsko-pomorskiego nasłonecznienie wynosi ponad 1100 kWh/m, w północnej części natomiast jest niższe, w okolicach 1000 kWh/m. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to miejsce wciąż korzystne dla instalacji PV,a poświadcza to ilość gospodarstw zaopatrzonych w panele słoneczne. Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław – to tylko kilka miejscowości w których użytkowane są instalacje PV. Również w mniejszych miejscowościach takich jak: Koronowo, Lubiszyn, Chełmża czy Świecie. Najwyższą produkcję energii słonecznej w ciągu roku, odnotowuje się w Żninie, Ciechocinku oraz Chełmnie.

Gdzie szukać w województwie kuj-pom. firm montujących PV? Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Golub-Dobrzyń, Inowrocław lub Świecie – to najczęściej wybierane siedziby. Pozostałe adresy znajdziesz w liście poniżej.

Dofinansowania dostępne również dla mieszkańców woj. kuj-pom, to praktyczny sposób zmniejszenia kosztów instalacji fotowoltaicznej. Szybciej nastąpi również oczekiwany zwrot z inwestycji. Już w 2017 roku dotacje unijne zostały przyznane dla 46 projektów instalacji OZE. Projekty realizowane są na szkołach i basenach w Bydgoszczy, szkołach w Toruniu, oraz n budynkach prywatnych w Inowrocławiu. Jesteś zainteresowany tematem dofinansowanie: fotowoltaika 2019? Większość dotacji jest przyznawana na szczeblu lokalnym, dlatego po aktualne i szczegółowe informacje, warto udać się do najbliższego Urzędu Gminy lub do WFOŚiGW w Toruniu..

Korzystając z dofinansowania, pamiętaj by wybierać tylko spośród firm certyfikowanych. Poniżej udostępniamy Ci listę niemal 30 instalatorów PV w woj. kujawsko-pomorskim. Jak wybrać najlepszą firmę instalującą panele fotowoltaiczne? Skorzystaj z darmowych ofert instalacji PV, by z łatwością wybrać firmę spełniającą Twoje oczekiwania.

Top company

Rekomendowani instalatorzy fotowoltaiki

Rekomendowani przez nas instalatorzy paneli fotowoltaicznych zostali sprawdzeni na podstawie ponad 20 kryteriow. Podpisujac z nimi umowe, mozesz byc pewny, ze cały proces pojdzie gładko.

recommended Polecany instalator

Energia Capital
4.8

(Oceny: 1)

location Inowrocław

Energia Capital, rozpoczęła działalność w roku 2016 posiadamy doświadczenie, które pozwala nam wykonać usługę na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wykonanie usługi montażu systemów fotowoltaicznych spełniającej oczekiwania Klienta.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Voltspot Inowrocław

location Inowrocław

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w branży energii odnawialnych, od montaży farm fotowoltaicznych w całej Europie, po małe instalacje na domach jednorodzinnych. Nasi inżynierowie sprawdzą lokalizacje i doradzą jak najlepsze rozwiązania. Stawiamy na jakość i zadowolenie klientów. 

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
M-TRADE Jarosław Niemczewski

location Bydgoszcz

Firma M-TRADE FOTOWOLTAIKA oferuje swoim Klientom usługi w zakresie doradztwa, montażu i obsługi posprzedażowej instalacji fotowoltaicznych na terenie województwa Kujawsko - Pomorskiego. Cechuje nas wysoka jakość wykonania w przystępnej cenie!

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Virtus Sun Polska

location TORUŃ

Firma Virtus Sun Polska jest obecna na rynku OZE od ponad 10 lat. Dostarczamy rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła oraz rekuperacji. Wykorzystujemy moduły tylko z listy Tier1 Bloomberg. Posiadamy własne ekipy montażowe.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
PLENERGY

location Toruń

Instalacje fotowoltaiczne, farmy fotowoltaiczne dla Klientów indywidualnych i biznesowych - najlepszy sprzęt w konkurencyjnych cenach, szybkie terminy realizacji, dotacje i dofinansowania, bezpłatne audyty nieruchomości

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil

recommended Polecany instalator

Solair Energy Poland
4.9

location Solec Kujawski

Jesteśmy grupą profesjonalistów łączących wieloletnie doświadczenie w branży inżynierii środowiskowej. Zakres naszych działań to wykonawstwo instalacji fotowoltaicznych, nowoczesnych pomp ciepła oraz stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil

recommended Polecany instalator

Mistral Energy
4.7

location Włocławek

Mistral Energy zrzesza najlepszych specjalistów z zakresu OZE, Inzynierii procesowej i energetyki. Zapewniamy kompleksową usługę fotowoltaiczną: Projekt Finansowanie Sprzedaż Montaż Gwarancja www.mistral.energy

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
SMARTSOLAR o. Bydgoszcz

location Warszawa

Jeżeli Jesteś zainteresowany budową własnej elektrowni solarnej to zgłoś się do Nas ! Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem instalacji fotowoltaicznych. Załatwiamy również za Państwa wszelkie formalności związane z instalacją.  DARMOWY AUDYT NA MIEJSCU INWESTYCJI !!!

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Voltano

location Bydgoszcz

Firma stworzona przez człowieka z 3-letnim doświadczeniem fotowoltaicznym i ponad 17-letniem doświadczeniem dekarskim. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowań, leasingów i ubezpieczeń. Raz w roku dokonujemy dozoru instalacji dronem termowizyjnym. Postaw na fachowość.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Energia Taniej

location Grudziądz

Zakres naszej działalności: - instalacje fotowoltaiczne (przygotowania projektu koncepcyjnego, doboru komponentów pomocy w uzyskaniu dotacji, przygotowania dokumentacji dla Zakładu Energetycznego, montażu i serwisu instalacji) - folie grzewcze 

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
RAWICOM Sp. z o.o.

location Łabiszyn

Mamy 14-letnie doświadczenie w branży instalacji fotowoltaicznych. Nasz zespół to pasjonaci wyposażeni w wiedzę i najwyższe kwalifikacje. Realizujemy projekty w każdym zakątku Polski. Usługi wykonujemy, profesjonalnie i kompleksowo.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Nowa PV

location Sępólno Krajeńskie

Jesteśmy ekspertami w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Służymy pomocą i fachowym doradztwem na każdym etapie realizowania inwestycji. Stanowimy wsparcie dla każdego kto chce obniżyć swoje rachunki za prąd i zadbać o środowisko.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
SUNFEEL Energy Fotowoltaika

location Bydgoszcz

SUNFEEL Energy łączy specjalistów i profesjonalistów, którzy od 2016 roku zajmują się doradztwem i montażem instalacji fotowoltaicznych. Połączenie nowoczesnych technologii i ekologicznych rozwiązań to nasz priorytet.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
zainstaluj.solar

location Bydgoszcz

Na podstawie 7 letniej praktyki w branży PV i zainstalowani kilku GW mocy w drobnych instalacjach zapraszam nowych klientów w pierwszej kolejności po profesjonalną i obiektywną wycenę sporządzoną przez instalatora.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
AM Group Solar

location Łochowo

AM Group Solar tworzy zespół ludzi z ponad 12 letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej. Posiadamy własne ekipy instalatorskie, pracujemy na renomowanych podzespołach. www.amgroupsolar.com

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Foto Energia

location Mały Rudnik

Instalacjami fotowoltaicznymi zajmujemy się kompleksowo poprzez przygotowanie projektu, montaż i zgłoszenie do zakładu energetycznego oraz serwis.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Eco Instal

location Kowalewo

Eco instal Szubin Odnawialne źródła energii

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil

Zobacz którzy instalatorzy pracują w danym mieście w tym województwie