Menu

PVGE o. Bydgoszcz

PV GREEN ENERGY GRUPA PVGE to jeden z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce. Swoim klientom oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie OZE (ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki). Jest generalnym wykonawcą elektrowni i farm fowoltaicznych.

location-dark Borek Wielkopolski

PV Instalator POLSKA Grupa PVGE to jeden z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce. Jesteśmy ogólnopolską firmą oferująca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie OZE (ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki) oraz generalnym wykonawcą elektrowni fotowoltaicznych w kraju i w Europie. Nasze największe atuty to bardzo szeroki zakres najwyższej klasy produktów z branży OZE dostępnych od ręki oraz profesjonalne zespoły inżynierów i instalatorów fotowoltaiki, z doświadczeniem w projektowaniu i budowie dachowych oraz naziemnych instalacji pv, każdej wielkości (od kilku kW do kilkunastu MW) i rodzaju (on grid, off grid). Oferujemy szeroki wybór produktów i doskonałe zaplecze techniczne (m.in. kompletnie wyposażone samochody techniczne z narzędziami do wykonywania instalacji fotowoltaicznych, kafary, kompresory). DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG: - konkurencyjne ceny produktów i usług, - 30 lat gwarancji mocy na panele fotowoltaiczne, - 12 lat gwarancji mechanicznej, - ponad 10 lat doświadczenia w budowie dachowych oraz naziemnych instalacji pv, każdej wielkości i rodzaju (on grid, off grid). - doskonałe zaplecze techniczne (m.in. kompletnie wyposażone samochody techniczne z narzędziami do wykonywania instalacji fotowoltaicznych, kafary, kompresory), - 5-letnia gwarancja wykonania każdej instalacji, - solidność, - dokładność wykonania, - punktualność.

PVGE o. Bydgoszcz pracuje z producentami:

PVGE o. Bydgoszcz korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje PVGE o. Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez PVGE o. Bydgoszcz

Adres PVGE o. Bydgoszcz

Droga Łosia 1/4, 63-810 Borek Wielkopolski

PVGE o. Bydgoszcz - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o PVGE o. Bydgoszcz

PVGE o. Bydgoszcz nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz PVGE o. Bydgoszcz na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz PVGE o. Bydgoszcz?